Rok čtyřiadvacet

Rok čtyřiadvacet - Patrik Ouředník | I15cajalco.com

...sestra. Vzpomínám si, že nepřišla, že jsem z fronty odešel a že jsem dostal doma vynadáno ... Kniha: Rok čtyřiadvacet (Patrik Ouředník) | Martinus ... . Rok čtyřiadvacet Hra na vzpomínání týkající se let 1965 až 1989, v níž autor propojuje důležité s nedůležitým, osobní se společenským a která je rovněž jakýmsi komentářem o životě v reálném socialismu. Ouředník neposuzuje, nevysvětluje, nekomentuje - obrací se totiž na ty, kdo sdíleli stejný pocit. ... Kniha Rok čtyřiadvacet Přidat komentář. los. 13.12.2019. obsahově i formálně skvěle ... Kniha: Rok čtyřiadvacet (Patrik Ouředník) | Martinus ... . ... Kniha Rok čtyřiadvacet Přidat komentář. los. 13.12.2019. obsahově i formálně skvěle vybroušený (nabroušený) Ouředník, doporučuju ... Year Twenty-Four (Rok čtyřiadvacet), Prague,1995. If I Don't Say So (Neřkuli), Prague, 1996. In Search of Lost Language (Hledání ztraceného jazyka), Prague, 1997. 112 Ways to Roll a Barrel of Oil (Des 112 façons desquelles on peut faire rouler un tonneau à huile) (Limoges 1999, with Jiří Pelán). Rok čtyřiadvacet. Patrik Ouředník. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem Předpokládaná cena 249 ... www.youtube.com Czech Literary Centre. Language: Czech Title: Rok čtyřiadvacet Publisher: Volvox Glo...

INFORMACE

AUTOR
Patrik Ouředník
DIMENZE
9,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Rok čtyřiadvacet.pdf

POPIS

Hra na vzpomínání týkající se let 1965 až 1989, v níž autor propojuje důležité s nedůležitým, osobní se společenským a která je rovněž jakýmsi komentářem o životě v reálném socialismu. Ouředník neposuzuje, nevysvětluje, nekomentuje – obrací se totiž na ty, kdo sdíleli stejný pocit. Jeho vzpomínání probíhá především v rovině jazyka, neboť jazyk je jak první zbraní každého totalitarismu, tak i jedinou možnou obranou. Bytostná pomíjivost těchto vzpomínek zároveň vyjevuje směšnost a zapomnění hodnost toho,co před nedávnem tvořilo náplň našich životů. Třetí vydání, rozšířené podle posledního francouzského vydání.

Chcete si přečíst knihu?Rok čtyřiadvacet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrik Ouředník. Číst Rok čtyřiadvacet Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY