Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí

Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí - Carl Hendrick, | I15cajalco.com

... praxe ... Most mezi výzkumem a praxí Autor: Carl Hendrick ; Robin Macpherson Ať se zeptáte kteréhokoli pedagoga na kterémkoli kontinentě, pravděpodobně vám potvrdí, že stejně jako se mění doba, mění se i žáci, a tím pádem i vyučování ... Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí ... ... . Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí Autor: Hendrick, Carl a Macpherson, Robin Nakladatel: Universum EAN: 9788076173354 ISBN: 978-80-7617-335-4 Překlad: La Roch, Pavla Popis: 1× kniha, brožovaná, 232 stran, česky Rozměry: 14,82 × 21,2 cm Rok vydání: Hledáte Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí od Robin Macpherson,Hendrick Carl? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí ... které jsou uplatnitelné v praxi. Carl Hendrick a Robin Macpherson proto oslovili osmnáct př.. Zobrazit celý text. Dům knihy.cz > Knihy > Společenské vědy > Co funguj ... Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí | Knihy.ABZ.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí ... které jsou uplatnitelné v praxi. Carl Hendrick a Robin Macpherson proto oslovili osmnáct př.. Zobrazit celý text. Dům knihy.cz > Knihy > Společenské vědy > Co funguje ve třídě? ... Most mezi výzkumem a praxí. HENDRICK Carl, MACPHERSON Robin. Info: Euromedia Group - Universum, 2019 (1.) - brož., 232 str. Z angl. přel. P. ...

INFORMACE

AUTOR
Carl Hendrick,
DIMENZE
3,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí.pdf

POPIS

Ať se zeptáte kteréhokoli pedagoga na kterémkoli kontinentě, pravděpodobně vám potvrdí, že stejně jako se mění doba, mění se i žáci, a tím pádem i vyučování. K tomu, aby vyučování dokázalo zrcadlit moderní dobu a dokázalo předat vědomosti dostatečně efektivně současným žákům, je potřeba nejnovějších výzkumů. Těch je však nepřeberné množství a učitelé nemají čas probírat se všemi materiály, aby nalezli ty, které jsou uplatnitelné v praxi. Carl Hendrick a Robin Macpherson proto oslovili osmnáct předních vzdělavatelů, aby shrnuli nejaktuálnější výzkumy v deseti nejdůležitějších oblastech výuky a představili ty, které se v praxi osvědčily.

Chcete si přečíst knihu?Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carl Hendrick,. Číst Co funguje ve třídě? Most mezi výzkumem a praxí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY