Život podle Julie: V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu

Život podle Julie: V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu - Laura Vanderkamová | I15cajalco.com

...do třicítky, je dosud zvyklá na téměř dokonalá hodnocení svého pracovního výkonu - a najednou od své nadřízené vyslechne zdrcující kritiku ... Život podle Julie | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . Vanderkam, Laura: Život podle Julie : v každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu. Wake, Jules: Pozdrav z Itálie . NAUČNÁ LITERATURA PRO DOSPĚLÉ. Erdély, Jenő: Baťa - švec, který dobyl světa . BELETRIE PRO DĚTI. West, Kasie: Štěstí v lásce . NAUČNÁ LITERATURA PRO DĚTI Život podle Julie - V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu - V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu - La ... Život podle Julie - v každé chvíli si můžeme vybrat svou ... ... . NAUČNÁ LITERATURA PRO DĚTI Život podle Julie - V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu - V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu - Laura Vanderkamová Riley Jenkinsová je v nesnázích. Ambiciózní, velice pracovitá konzultantka, které už nechybí moc do třicítky, je dosud zvyklá na téměř dokonalá hodnocení svého pracovního výkonu - a ... Vepsaný podtitul V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu nasvědčuje o zaměření knihy. Život podle Julie je rozdělený na beletristickou a praktickou část. V té se nachází návod jak trávit více času tím, na čem záleží a méně tím, na čem nezáleží nazvaný Síla priorit a otázky pro skupinovou diskuzi. „Existuje jistá pravděpodobnost, že v některých obdobích svého života, možná třeba právě teď, budete muset zvládnout žít sama na sebe. Možná je to vaše volba. Možná ne. Ať už svoji situaci vnímáte jako Prokletí nebo jako Dobrodružství (a je jedno, jestli Vám je ... Život podle Julie (V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu) Vanderkamová Laura (Metafora, 2019) Riley Jenkinsová je v nesnázích. Ambiciózní, velice pracovitá konzultantka, které už nechybí moc do třicítky, je dosud zvyklá na téměř dokonalá hodnocení svého pracovního výkonu - a najednou od své nadřízené vyslechne zdrcující kritiku. Tato kniha mě dostala nejen svým příběhem, ale také geniální a chladnou hrdinkou, která nemá konkurenci. Čtěte více Život podle Julie - v každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu → Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vanderkam, Laura: Život podle Julie : v každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu. Wake, Jules: Pozdrav z Itálie . NAUČNÁ LITERATURA PRO DOSPĚLÉ. Erdély, Jenő: Baťa - švec, který dobyl světa . BELETRIE PRO DĚTI. West, Kasie: Štěstí v lásce . NAUČNÁ LITERATURA PRO DĚTI 0,00 kč 0 ks zboží . psychologickÁ literatura; doporučujeme; pŘipravujeme; rekodifikace; prÁvnickÁ literatura Slovart Poradce vínomila - Jak si vždy vybrat to správné víno - Coleová Katherine . Většina lidí má sice víno ráda, vadí jim však složitý proces jeho výběru. Proto se mnozí neustále vracejí ke svým starým osvědčeným značkám. Tím však sami sebe ochuzují o nové zážitky....

INFORMACE

AUTOR
Laura Vanderkamová
DIMENZE
10,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Život podle Julie: V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu.pdf

POPIS

Riley Jenkinsová je v nesnázích. Ambiciózní, velice pracovitá konzultantka, které už nechybí moc do třicítky, je dosud zvyklá na téměř dokonalá hodnocení svého pracovního výkonu – a najednou od své nadřízené vyslechne zdrcující kritiku. Jak je to možné, když dělá všechno, co si její klienti přejí – včetně toho, že odpovídá na e-maily v kteroukoli denní i noční hodinu do jedné hodiny.A v tom je právě ten problém: přepíná své síly. I přes neuvěřitelné množství času, který své práci věnuje, a navzdory veškeré pečlivosti nedokáže předložit dobře promyšlený a kreativní návrh splňující očekávání klientů. Firma jí nyní dává třicetidenní lhůtu k získání velké zakázky, jinak ji čeká nedobrovolný odchod. Její osobní život se ale také řítí do propasti – jak přítel, tak nejbližší kamarádka ztratili trpělivost, že na ně věčně nemá čas. V této stresové situaci si Riley nejméně ze všeho přeje strávit povinný relaxační víkend se svými kolegyněmi. Nemůže se tomu ale nijak vyhnout, a tak odjíždí do střediska v městečku Maris v New Jersey s trochu směšným názvem: Juliina škola: Vyber si svůj život.A tam ji čeká překvapení – organizátorka pobytu Julie, odbornice na životní styl, ji naprosto uchvátí. Jak může vést rozvedená matka dvou dětí úspěšný podnik, a působit přitom dojmem, že má času na rozdávání? Odpověď možná leží v Juliině krédu: „Očekávání jsou nekonečná. Ale čas je konečný. Vždycky si vybíráš. Vybírej dobře.“Riley nakonec přehodnotí rovnováhu mezi přítomností a budoucností a mezi tím, co udělat musí, a tím, co udělat chce. Osvobodí se od pocitu přetížení povinnostmi a začne realizovat to, co je pro ni opravdu důležité. Inspirativní příběh Riley vám ukáže, jak díky vlastním rozhodnutím můžete žít přesně tak, jak chcete. Záleží jen na vás, jaký život si vyberete.

Chcete si přečíst knihu?Život podle Julie: V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laura Vanderkamová. Číst Život podle Julie: V každé chvíli si můžeme vybrat svou cestu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY