Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály: Island, Severní Makedonie, Francie, Rusko

Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály: Island, Severní Makedonie, Francie, Rusko - Milan Martinec | I15cajalco.com

... Martince. Oslem a želvou do dáli - Horydoly ... Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály | Dumknihy.cz ... ... .cz - Outdoor Generation Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály Island, Severní Makedonie, Francie, Rusko Autor: Milan Martinec - Třetí kniha Milana Martince přibližuje čtyři jeho velké cesty na kole po Evropě uskutečněné v posledních letech. Každou výpravu nasměroval na jinou světovou stranu. ... Island - země vzdálená, je třetí ... Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pe ... Kniha: Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály - Island ... ... ... Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály: Island, Severní Makedonie, Francie, Rusko Milan Martinec Nakladatel: Cykloknihy 2019 Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály: Island, Severní Makedonie, Francie, Rusko Třetí kniha Milana Martince přibližuje čtyři jeho velké cesty na kole po Evropě uskutečněné v posledních letech. Objednávejte knihu Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály - Island, Severní Makedonie, Francie, Rusko v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99%...

INFORMACE

AUTOR
Milan Martinec
DIMENZE
11,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály: Island, Severní Makedonie, Francie, Rusko.pdf

POPIS

Třetí kniha Milana Martince přibližuje čtyři jeho velké cesty na kole po Evropě uskutečněné v posledních letech. Každou výpravu nasměroval na jinou světovou stranu. Tentokrát se s ním podíváme na Island, do Severní Makedonie, ke středu Francie a do Ruska, konkrétně do Petrohradu. Milan není profesionální cyklocestovatel, všechny výpravy uskutečňuje pouze v rámci své řádné dovolené. Na kole ale už ujel přes 400 000 km, což představuje desetinásobné obkroužení zeměkoule. Všechny Milanovy knihy (i ty předchozí Kolmo na Moskvu a Kolosální cesta ke Koloseu) jsou zárukou příjemného počtení. Zážitky líčí s nadhledem a podává je s jemným osobitým humorem. Milan Martinec je držitelem Cyklotrempské koruny Evropy. Toto ocenění se uděluje za navštívení všech evropských zemí na kole.

Chcete si přečíst knihu?Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály: Island, Severní Makedonie, Francie, Rusko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Martinec. Číst Oslem a želvou do dáli, ořem, co má pedály: Island, Severní Makedonie, Francie, Rusko Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY