Volby a demokracie v Malajsii: Politika kontrastů

Volby a demokracie v Malajsii: Politika kontrastů - Martin Petlach | I15cajalco.com

...ém prostředí přináší rozsáhlou analýzu volebních a politických jevů odehrávajících se v malajsijské po ... Sociológia, politika ... ... Jak funguje demokracie v Malajsii? Tato monografie jako první v českém prostředí přináší rozsáhlou analýzu volebních a politických jevů odehrávajících se v malajsijské politice. Malajsie prošla do získání své nezávislosti v roce 1957 koloniální nadvládou Portugalska, Nizozemska a Velké Británie. Malajsie je federativní konstituční monarchie v jihovýchodní Asii.Rozkládá se na jihu Malajského poloostrova ... Elections and Democracy in Malaysia / Volby a demokracie v ... ... . Malajsie je federativní konstituční monarchie v jihovýchodní Asii.Rozkládá se na jihu Malajského poloostrova, na severu ostrova Borneo a dalších malých ostrovech. Jejími sousedy jsou Indonésie, Brunej, Singapur a Thajsko.Od Filipín je odděluje Suluské moře.. Malajsie má svůj původ v malajských královstvích, která se v 18. století stala součástí Britského impéria. 264 Kč Volby a demokracie v Malajsii - Petlach Martin ... jevů odehrávajících se v malajsijské politice. Malajsie prošla do získání své nezávislosti v roce 1957 koloniální nadvládou Portugalska, Nizozemska a Velké Británie. V následujícím složitém období historického vývoje více než šedesátileté nezávislosti se autor zaměřuje na změny v chápání demokracie a ... Tituly od Martin Petlach na Martinus.sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské akcie a zľavy. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Sociológia a politika. Pútavá literatúra zaoberajúca sa kontroverznými témami ako je kríza, teror, odhaluje temné tajomstvá kauzy Gorila alebo odpovedá na surové otázky ohladom Arabského sveta. Finanční odměna bude vyplacena v listopadu 9. Slavnostní předání ocenění se bude konat v roce . Počet knih Přírodní vědy Finanční odměna je navržena autorovi: Fakulta Autor Odborná kniha 1. PřF doc. RNDr. Karel Hron, Ph.D. Applied Compositional Data Analysis. 2. PřF prof. RNDr. Josef Mikeš, DrSc. Austrálie země kontrastů autor: Šimánek Leoš doporučená cena: 398 Kč naše cena:330Kč Volby a demokracie v Malajsii autor: Petlach Martin doporučená cena: ... Politika. Veta prezidenta Václava Klause. ... Volby a demokracie v Malajsii. PETLACH Martin. dostupnost neznámá. 340 Kč 306 Kč. Jak funguje demokracie v Malajsii? Tato monografie jako první v českém prostředí přináší rozsáhlou... Volby do Poslanecké sněmovny 2017. Knihy Togga skladem umíme doručit už v den objednávky! Doručujeme i o víkendu. Široká síť prodejen a Alzaboxů (odběrný míst) po celé České republice. ... Volby a demokracie v Malajsii: Politika kontrastů. Kniha - autor Martin Petlach, 282 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá ... Evropské volby v proměnách času ...

INFORMACE

AUTOR
Martin Petlach
DIMENZE
12,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Volby a demokracie v Malajsii: Politika kontrastů.pdf

POPIS

Jak funguje demokracie v Malajsii? Tato monografie jako první v českém prostředí přináší rozsáhlou analýzu volebních a politických jevů odehrávajících se v malajsijské politice. Malajsie prošla do získání své nezávislosti v roce 1957 koloniální nadvládou Portugalska, Nizozemska a Velké Británie. V následujícím složitém období historického vývoje více než šedesátileté nezávislosti se autor zaměřuje na změny v chápání demokracie a naplňování jejích principů optikou ministerského předsedy, což doplňuje o soudobý pohled na politické hodnoty ze strany obyvatel. V rámci analýzy poukazuje kniha na proměny a nepravidelnosti ve volebních výsledcích, které jsou způsobené jak federativním členěním Malajsie, tak zároveň rasovým a náboženským rozložením napříč státy. Autor čtenáře provede nejen teoretickými podklady a charakteristikami volebních pravidel, nýbrž i reálným průběhem volebního procesu. Publikace se snaží přiblížit pestrost volební monarchie také českému publiku, protože Malajsie si s ohledem na zásadní specifika volební politiky, a to nejen v porovnání s Evropou, ale i se zbytkem Dálného východu, větší pozornost rozhodně zaslouží.

Chcete si přečíst knihu?Volby a demokracie v Malajsii: Politika kontrastů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Petlach. Číst Volby a demokracie v Malajsii: Politika kontrastů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY