Autíčko Tút

Autíčko Tút - Hana Lamková | I15cajalco.com

...ačky Vtech je didaktická hračka pro kluky přesně padnoucí do dětských malých ručiček ... Autíčko Tút (youtube rozprávka) - všetky časti ... . Hračky jsou vhodné již od 1 roku. Autíčka s dětmi neustále komunikují.K dispozici je několik sad, kluci si mohou vybrat z mezi několika dráhami, které také komunikují pomocí chytrých bodů (Smartpoint), které jsou umístěny na různých ... Moře zábavy s autíčky Tut-Tut čeká i na vaše děti. Auta mluví a zpívají česky, z čehož budou vaše ratolesti jistě nadšené. Každé z n ... Autíčko Tút (online pohádka) - všechny díly ... . Auta mluví a zpívají česky, z čehož budou vaše ratolesti jistě nadšené. Každé z nich má jiný hlas a vlastní písničku, používají rozdílná slova a fráze. Moře zábavy s autíčky Tut-Tut čeká i na vaše děti. Auta mluví a zpívají česky, z čehož Interaktivní hračka s jednou Tut Tut mluvící dodávkou. Může přepravovat až čtyři malá Tut Tut Autíčka. Autíčko Tut Tut... Mluvící autíčko od Vtech. Autíčko z oblíbené série "Autíčka Tut Tut". Komunikuje s dětmi. Lze používat s dráhami Tut Tut nebo i samostatně. Při hře s dráhami pro autíčka Tut Tut, komunikuje pomocí "chytrých bodů", Smartpoint, které jsou umístěné na různých místech dráhy. Všechny dráhy lze spolu propojovat. Červené autíčko Tút poznajú všetky deti z večerníčkov. Tút sa narodil v garáži, mamičke Mercedes a oteckovi Laurinovi Klementovi. Začal chodiť do autoškoly, ale veľmi sa tam nudil! Čoskoro však zistil, že poznať dopravné značky je dôležité. Každé autíčko má jiný hlas a svou vlastní písničku. Používají rozdílná slova a fráze. Autíčka při hře také zasvítí, zablikají a zahrají příjemné melodie. No, prostě spousta a spousta skvělé zábavy! Ještě více zábavy s Autíčky Tut Tut si užijete na dráhách pro Autíčka Tut Tut. Můžete si postavit ... Autíčko Tut Tut rozpoznává „Smart point" kontaktní body, hraje 3 písničky a zná desítky zábavných frází. Servisní auto umožňuje: otáčet převodovkou (barevné ozubené kolečka), otáčet výfukovým komínem, posouvat postřikovačem barvy, používat houkačku, zvedat čerpací pistoli.Sklopnou rampu servisního auta lze ... Mluvící autíčko Policie od Vtech. Autíčko z oblíbené série ´Autíčka Tut-Tut´. Komunikuje s dětmi. Lze používat s dráhami Tut-Tut nebo i samostatně. Při hře s dráhami pro autíčka Tut-Tut, komunikuje pomocí ´chytrých bodů´, Smartpoint, které jsou umístěné na různých místech dráhy. Všechny dráhy lze spolu ... Mluvící autíčko od Vtech. Autíčko z oblíbené série "Autíčka Tut Tut". Komunikuje s dětmi. Lze používat s dráhami Tut Tut nebo i samostatně. Při hře s dráhami pro autíčka Tut Tut, komunikuje pomocí "chytrých bodů", Smartpoint, které jsou umístěné na různých místech dráhy. Všechny dráhy lze spolu propojovat....

INFORMACE

AUTOR
Hana Lamková
DIMENZE
9,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Autíčko Tút.pdf

POPIS

Nedá mi to, abych nenapsala jak nás obohatila tato kniha. Opravdu dlouho jsme nenarazili při čtení různodruhových dětských knih na tak vtipnou a překvapivě inteligentní knihu. Vypadá to, že ji budeme muset přečíst minimálně jednou, spíše dvakrát. Paní Lamková touto knihou u nás zabodovala a nemohu než hodnotit 5 * a myslím, že zcela zaslouženě. Díky paní autorce jsme se opravdu těšili na každodenní čtení a děti žadonily o další kapitoly, bylo to tak napínavé, že jsme se vyloženě těšili na každé další dobrodružství Autíčka Tút. Děkujeme, L.O.Zemková.

Chcete si přečíst knihu?Autíčko Tút ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Lamková. Číst Autíčko Tút Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY