Italština slovníček: ...nejen pro začátečníky

Italština slovníček: ...nejen pro začátečníky - - | I15cajalco.com

...latz 2 neu Deutsch im Alltag Intensivtrainer ... Italština pro samouky a věčné začátečníky + mp3 ... ... . Lemcke Christiane, Rohrm… 269 Kč (běžně 299 Kč) Italština pro začátečníky L´italiano per voi. Janešová Jarmila. 269 Kč (běžně 299 Kč). Přidáno. ks The Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde + CD - B1.2. Objednané výukové časopisy (latina - ruština - němčina - francouzština - španělština a angličtina) jsou již na cestě. Pokud byste ještě potřebovali nějaké ... Kniha: Italština slovníček | Knihy.ABZ.cz ... . Pokud byste ještě potřebovali nějaké předplatné doobjednat, využijte prosím výhradě objednávkový systém, všechny jazykové mutace najdete přehledně na webu www.malyctenar.cz.Výsledné ceny a dopravu upravíme ručně, případné přeplatky ... Italština pro začátečníky obsahuje dvanáct lekcí, které jsou zaměřeny na aktivní použití běžného jazyka v nejčastějších situacích. V učebnici najdete: - dialogy a fráze s překladem do češtiny - slovní zásobu v rozsahu 1500 slov - srozumitelný mluvnický výklad doprovázený cíleně zvolenými... Italština slovníček Zcela původní kapesní italsko-český a česko-italský slovník, v kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současné italštiny. Oceníte ho nejen na cestách a při práci, ale i při studiu jazyka ve škol... Italština nejen pro samouky Autor: Jarmila Janešová Nově zpracované páté vydání oblíbené učebnice pro samouky obsahuje italskou mluvnici, slovní­ zásobu v rozsahu asi 2500 slov, frazeologii a výslovnost....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Italština slovníček: ...nejen pro začátečníky.pdf

POPIS

Zcela původní kapesní italsko-český a česko-italský slovník, v kterém najdete běžně užívanou slovní zásobu současné italštiny. Oceníte ho nejen na cestách a při práci, ale i při studiu jazyka ve škole nebo jazykovém kurzu. Pomůže vám domluvit se a poradit si v každodenních situacích, přesněji se vyjadřovat a lépe komunikovat. Hesla i překlady jsme pečlivě vybírali tak, abyste v něm našli nejčastěji užívaná slova a obraty současné italštiny. Vycházeli jsme z několika italských výkladových slovníků renomovaných nakladatelství (Zanichelli, Garzanti, Devotino – Mondadori, Treccani aj.) a z důvěryhodných internetových zdrojů. Místo mnohých, dnes již zcela nepoužívaných či zastaralých výrazů vám slovník nabízí naopak množství nových pojmů a termínů z poslední doby. Aby se vám se slovníkem pracovalo co nejlépe, přidali jsme k heslům kromě samotných překladů další doplňkové informace. Upřesňující poznámky a stylové příznaky pomohou vybrat nejvhodnější výraz. Množství ustálených obratů, příkladů a vazeb zase napoví, jak slovo nebo spojení nejlépe užít ve větě. Věříme, že Vám slovníček bude užitečným pomocníkem. 2. vydání 2019.

Chcete si přečíst knihu?Italština slovníček: ...nejen pro začátečníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Italština slovníček: ...nejen pro začátečníky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY