Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem

Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem - Emma Ledden | I15cajalco.com

... prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem za akční internetovou cenu 231 Kč ... Úspěšná prezentace - Získejte si své publikum krok za krokem ... . Pokud vás zajímají zkušenosti či recenze s tímto produktem, podívejte se na stránky obchodu (kliknutím na zelené tlačítko). Hledáte Úspěšná prezentace - Získejte si své publikum krok za krokem od Emma Ledden? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Úspěšná prezentace — Získejte si své publikum krok za krokem. Emma Ledden. Grada Publishing. V době digitálních technologií není prostor pro zastar ... Úspěšná prezentace - Získejte si své publikum krok za krokem ... . Emma Ledden. Grada Publishing. V době digitálních technologií není prostor pro zastaralé způsoby vytváření prezentací. Poznejte jednoduchý postup, jak vytvořit špičkovou prezentaci, jež posluchače zaujme a přesvědčí. Úspěšná prezentace - Získejte si své publikum krok za krokem - Detaily knihy: Detaily knihy: Autor: Emma Ledden: Počet stran: 176: Rok vydání: 2018 Úspěšná prezentace. Kdo napsal knihu Úspěšná prezentace? Autorem je Emma Ledden. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. ... Získejte si své publikum krok za krokem. 60% 3 1. Úspěšná prezentace. ... Získejte si své publikum krok za krokem Autor: Emma Ledden. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2018 Počet stran: 176 Jazyk: cs Formát: PDF2 Cena s DPH: 229 K č. Cena bez DPH: 208 Kč. Zadejte vaše míry, pomůžeme vám při výběru velikosti ... Ebook elektronická kniha Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem - autor Ledden Emma - PDF, ePub, Mobi e-kniha ihned ke stažení. V době digitálních technologií není prostor pro zastaralé způsoby vytváření prezentací. Poznejte jednoduchý postup, jak vytvořit špičko Prezentace je často nutné připravit rychle a také posluchači mají málo času, jsou zavaleni informacemi, a někdy se dokonce vyskytují na různých místech světa. Tato knížka nabízí jednoduchý postup, jak vytvořit špičkovou prezentaci, která vaše posluchače opravdu zaujme a přesvědčí. Úspěšná prezentace - Získejte si své publikum krok za krokem ... Získejte si své publikum krok za krokem Ledden Emma. Dostupnost. rozebráno. Vydavatel. Grada. ISBN. 978-80-247-2912-1. EAN. 9788024729121. Počet st...

INFORMACE

AUTOR
Emma Ledden
DIMENZE
6,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem.pdf

POPIS

Potřebujete připravit kvalitní prezentaci a nevíte, jak na to? Chcete vytvářet působivější a modernější prezentace než dosud? Máte obavy ze samotného průběhu svého vystoupení? Rádi byste působili přesvědčivě a profesionálně? V dnešní době digitálních technologií již není prostor pro zastaralé způsoby vytváření prezentací. Prezentace je často nutné připravit rychle a také posluchači mají málo času, jsou zavaleni informacemi, a někdy se dokonce vyskytují na různých místech světa.Tato knížka nabízí jednoduchý postup, jak vytvořit špičkovou prezentaci, která vaše posluchače opravdu zaujme a přesvědčí. Jde o nový přístup k vytváření prezentací, při kterém jsou i složité věci podávány jednoduše, stručně a zejména s neustálou orientací na posluchače. Naučíte se, jak mluvit ve správnou chvíli a správným způsobem o důležitých věcech tak, aby to bylo pro posluchače zajímavé a smysluplné.S pomocí rad z této knížky předvede i ten nejméně zkušený prezentátor špičkovou prezentaci a ti zkušenější snadno dosáhnou ještě lepších výsledků.

Chcete si přečíst knihu?Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emma Ledden. Číst Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY