Malý princ a planeta Ohnivého ptáka: Malý princ 2

Malý princ a planeta Ohnivého ptáka: Malý princ 2 - - | I15cajalco.com

...vého ptáka Část 1 .Cz - Duration: 23:09 ... Malý princ a planeta Ohnivého ptáka - KupKOMIKS ... . TecŁuna TV 19,215 views. 23:09. Planeta Ohnivého ptáka - 2. část (4/26) ... Na této planetě žijí řezači smaragdů, kteří vedou potulný život na své plovoucí mušli a trpí terorem ptáka Ohniváka. Malý princ zjistí, že jádro problému tkví v žárlivosti mezi princeznou Feng a princem Huangem, královskými dědici. Malý princ a planeta Ohnivého ptáka (Le Petit Prince 2: La Planète de l'Oiseau de feu) Vydalo nakladatelství Mladá fronta v pevné vazbě v roce 2012. Původně vyšlo v roce 2012 jako "Le Pet ... Malý princ: Planeta Ohnivého ptáka - 2. část — Česká televize ... . Původně vyšlo v roce 2012 jako "Le Petit prince 2: La Planète de l'Oiseau de feu", druhý díl série "Le Petit prince". České vydání má 56 stran a prodává se v plné ceně za ... Malý princ a planeta Ohnivého ptáka - KupKOMIKS Planeta Ohnivého ptáka - 2. část (4/26) Neděle 7. 9. Nastavit připomenutí: Hledat všechna vysílání dílu / pořadudílu / pořadu. Ve druhém dílu komiksové série se Malý princ s kamarádkou Liškou dostává na nehostinnou planetu sežehlou na popel. Malý princ a planeta Ohnivého ptáka Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020425744 ISBN: 978-80-204-2574-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 56 stran, česky Rozměry: 21 × 28,5 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) Malý princ a planeta Ohnivého ptáka Antoine de Saint-Exupéry. Malý princ a planeta Ohnivého ptáka. Antoine de Saint-Exupéry. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Ve druhém dílu komiksové série se Malý princ s kamarádkou Liškou dostává na ... komiks: Malý princ a planeta Ohnivého ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Malý princ a planeta Ohnivého ptáka: Malý princ 2.pdf

POPIS

Ve druhém dílu komiksové série se Malý princ s kamarádkou Liškou dostává na nehostinnou planetu sežehlou na popel. Náhle se však z mraků vynoří vzdušné plavidlo a muž jménem Šin-joh je dopraví do Ulitánska – létajícího města ve tvaru ulity, kde přežívají zbylí obyvatelé planety. Tam se Malý princ dozvídá, co se stalo: strážce planety Ohnivý pták se rozhněval, protože následníci trůnu, sourozenci Chuang a Feng, se nemohli dohodnout, komu připadne koruna, a tak pták celou zemi pustoší svým plamenným dechem. Malý princ ale správně tuší, že za celým neštěstím se skrývá ještě někdo jiný – zlý Had, který ničí vše, co mu přijde do cesty. Podaří se kouzelnému chlapci a jeho liščí kamarádce zachránit planetu Ohnivého ptáka i její obyvatele?

Chcete si přečíst knihu?Malý princ a planeta Ohnivého ptáka: Malý princ 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Malý princ a planeta Ohnivého ptáka: Malý princ 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY