Pravidla touhy

Pravidla touhy - Rachel van Dyken | I15cajalco.com

... Van Dyken. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Pravidla touhy (Rachel Van Dyken) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Pravidlo dohazovačů č. 2: Nikdy mu nedávej najevo, jak moc ho chceš. Lex nenávidí Gabi. Gabi nenávidí Lexe. A teď spolu musejí přežít několik týdnů. Lex má Gabi naučit, jak se stát novou dohazovačkou, a pak už od ní bude ... Pravidla touhy - Rachel Van Dyken | Knihy na Martinus.cz ... . Lex má Gabi naučit, jak se stát novou dohazovačkou, a pak už od ní bude mít pokoj. Jenže teď když spolu musí pracova... Pravidla touhy book. Read 963 reviews from the world's largest community for readers. Pravidlo dohazovačů č. 2: Nikdy mu nedávej najevo, jak moc ho chceš... Elektronická kniha Pravidla touhy na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pravidla tou...

INFORMACE

AUTOR
Rachel van Dyken
DIMENZE
12,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Pravidla touhy.pdf

POPIS

Pravidlo dohazovačů č. 2: Nikdy mu nedávej najevo, jak moc ho chceš.Lex nenávidí Gabi. Gabi nenávidí Lexe. A teď spolu musejí přežít několik týdnů. Lex má Gabi naučit, jak se stát novou dohazovačkou, a pak už od ní bude mít pokoj. Jenže teď když spolu musí pracovat, hádají se pořád častěji… a ještě víc to mezi nimi jiskří. Lex sám netuší, jestli by ji radši uškrtil, nebo si to s ní rozdal na nejbližším stole. Gabi má ovšem tajemství, které skrývá nejenom před svým nejlepším kamarádem Ianem, ale i před svým úhlavním nepřítelem Lexem. Brzy však pochopí, že Lex není takový zmetek, za jakého ho vždycky považovala… a začíná pro ni znamenat mnohem víc.

Chcete si přečíst knihu?Pravidla touhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rachel van Dyken. Číst Pravidla touhy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY