Poslední kmotr

Poslední kmotr - Mario Puzo | I15cajalco.com

...tedy bossem všech bossů, na veřejnosti se naposledy objevil v roce 1962 a poslední dochovaná fotografie se datuje dokonce do roku 1959 ... Důstojné rozloučení Kmotra III | Prima Max ... . Provenzano zavrhoval komunikaci skrze jakoukoli techniku ... Bernardo Provenzano, duch města Corleone, boss sicilské Cosa Nostry, žil přes čtyřicet let jako psanec. Na jeho hlavu byla vypsána odměna dva miliony eur. Poslední zůstává (1996) Poslední úsvit (2019) Poslední akční hrdina (1993) Poslední dům nalevo (2009) Poslední lovec čarodějnic (2015) Poslední pokušení Krista (1988) Poslední skotský král (2006) Poslední vládce větru (2010) Kmotr 1, 2, 3 (TV film) (1992) Poslední večery na Zemi (2018) Kmotr (TV seriál) (1977) Poslední kmotr . Mario Puzo; Mario Puzo . 4,7 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Detektívky Trilery Romány Klasick ... Mluvené Slovo - YouTube ... . Mario Puzo; Mario Puzo . 4,7 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Detektívky Trilery Romány Klasická literatúra. Narodil sa v roku 1922 v New Zorku a jeho životná púť sa uzavrela 2. júla 1999 na Long Islande. V jeho pozostalosti zostal dokončený romám Omerta ... Poslední kmotr Mario Puzo. Poslední kmotr. Mario Puzo. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.3 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Napjatá atmosféra uvnitř italské enklávy v newyorském Bronxu. Neúnavní hazardní hráči v kasinech lasvegaského hotelu Xanadu. Nově otevřená restaurace "U Kmotra" v Chebu na třídě Svobody 21. Nacházíme se na pěší zóně, vaříme domácí českou kuchyni. Poslední kmotr Autor: Puzo, Mario Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024223742 ISBN: 978-80-242-2374-2 Originál: The Last Don Překlad: Holba, Jaroslav Popis: 1× kniha, vázaná, 448 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20 cm Rok vydání: 2008 (3. vydání) Audiokniha Poslední kmotr - Mario Puzo. Napjatá atmosféra uvnitř italské enklávy v newyorském Bronxu. Neúnavní hazardní hráči v kasinech lasvegaského hotelu Xanadu. Kolotoč peněz a sexu ve filmových studiích Hollywoodu... Vládnoucí zločinecký klan rodiny Cleruziových se rozhodne skoncovat s násilím a obchodem s narkotiky Poslední kmotr . Mario Puzo; Mario Puzo . 4,7 . Sledovať autora . Narodil sa v roku 1922 v New Zorku a jeho životná púť sa uzavrela 2. júla 1999 na Long Islande. V jeho pozostalosti zostal dokončený romám Omerta, ktorý vyšiel v roku 2000. V kritika priaznivo prijala jeho prvé romány Temná ... Kniha: Poslední kmotr - Mario Puzo. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Kupte knihu Poslední kmotr od Mario Puzo na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Na rozdíl od prvních dvou částí vznikl Kmotr III. až na několik scén natočených v New Yorku prakticky celý v Itálii. V exteriérech v Římě...

INFORMACE

AUTOR
Mario Puzo
DIMENZE
11,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední kmotr.pdf

POPIS

Napjatá atmosféra uvnitř italské enklávy v newyorském Bronxu. Neúnavní hazardní hráči v kasinech lasvegaského hotelu Xanadu. Kolotoč peněz a sexu ve filmových studiích Hollywoodu... Vládnoucí zločinecký klan rodiny Cleruziových se rozhodne skoncovat s násilím a obchodem s narkotiky a splynout s řádnou americkou společností. Dokážou však jeho bossové - muži poznamenaní smrtelnými hříchy - překročit svůj stín? Mario Puzo ve svém dalším příběhu z prostředí zločineckých ghett a organizovaných gangů úspěšně kombinuje napětí s romantickými prvky, vinu a hřích se satirou, zločin s "rodinnými hodnotami" a dovádí jej - téměř po třiceti letech - do strhujícího závěru.

Chcete si přečíst knihu?Poslední kmotr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mario Puzo. Číst Poslední kmotr Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY