3x Agatha: Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny

3x Agatha: Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny - Agatha Christie | I15cajalco.com

...je Agatha Christie. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize ... 3x Agatha: Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška ... ... . ČBDB.cz - Databáze knih. Kniha povídek Zkouška je poodhalení tajemného závěsu času o znovuobjevování nostalgie života našich otců, dědů, prvorepublikové mravnosti a cti. Autorka se narodila se 28. března 1920 ve východočeské Sloupnici u Litomyšle jako prostřední dítě v rodině ev Agatha Mary Clarissa lady Mallowanová, rozená Millerová, obvykle známá jako Agatha Christie (v češtině někdy i přechýleně Christieová, 15. září 1890, Torquay, Spojené království - 12. ledna 1976, Wallingf ... 3x Agatha | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . září 1890, Torquay, Spojené království - 12. ledna 1976, Wallingford, Spojené království), občas používající pseudonym Mary Westmacott, byla anglická prozaička, autorka velmi oblíbených kriminálních a detektivních ... 3x vraždy Deset malých černoušků, Vraždy podle abecedy, Nakonec přijde smrt Knižní klub, 2014. 3x Agatha - Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny Peril at End House / They Do It With Mirrors / Ordeal by Innocence Knižní klub, 2012 ISBN:9788024233949 Výsledky vyhledávaní: agatha christie. Nalezli jsme 204 knih, 1 autora. ... Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny. Agatha Christie. ... Registrace na stránky dobre-hnihy.cz Vám přináší řadu výhod. 3x Agatha - Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny - Christie Agatha - V další trojici vybraných detektivek z pera Agathy Christie se setkáme jak se slavným Belgičanem Herculem Poirotem, tak s neméně úspěšnou odhalovatelkou zločinu Jane Mar 3x Agatha: Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny. Nížiny. Láska duše: Probuzení srdečních center. Sherlock Holmes - Skandál v Čechách. Psychologie ve vzdělávání a její psychodidaktické aspekty. Globální změna: Cesta ze světového chaosu do budoucnosti. 3x Agatha - Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny. Christie Agatha - V další trojici vybraných detektivek z pera Agathy Christie se setkáme jak se slavným Belgičanem ......

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
8,70 MB
NÁZEV SOUBORU
3x Agatha: Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny.pdf

POPIS

V další trojici vybraných detektivek z pera Agathy Christie se setkáme jak se slavným Belgičanem Herculem Poirotem, tak s neméně úspěšnou odhalovatelkou zločinu Jane Marplovou. V detektivce Dům na úskalí z roku 1932 pátrá Poirot po strůjci série pokusů o zabití mladé majitelky zchátralé vily – tentokrát se však zdá, že narazil na soupeře přinejmenším sobě rovného. Slečna Marplová odhaluje ve Smysluplné vraždě z roku 1952 zločince na podivném anglickém sídle, kde kromě sedmi členů rodiny, potenciálních dědiců majetku, žijí dvě stovky mladých delikventů. Případ úkladné vraždy, kterou nespáchal ten, jenž za ni byl odsouzen, neřeší v příběhu nazvaném Zkouška neviny z roku 1958 sice žádný z autorčiných oblíbených detektivů, avšak sama královna zločinu o této knize prohlásila, že patří k jejím nejmilejším.

Chcete si přečíst knihu?3x Agatha: Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst 3x Agatha: Dům na úskalí, Smysluplná vražda, Zkouška neviny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY