Žijte dobře, žijte dlouho

Žijte dobře, žijte dlouho - Peter Deadman | I15cajalco.com

...h, zaoberajúca sa podobnou tématikou, ale aj tak je iná ... Žijte dobře, žijte dlouho - Peter Deadman — Kniha.cz ... . Treba tolerovať, že v čase, keď autor pôsobil ako šéf zdravotného strediska kozmonautov boli iné poznatky ohľadne zdravej výživy, aj tak na 90% nie je na jeho tézach čo meniť. Kniha známeho propagátora čínskej medicíny v západnom svete Petera Deadmana „Žite dobre, žite dlho" sa zaoberá čínskou tradíciou Yang Sheng (jang-šeng), po slovensky, pestovanie života. Táto tradícia sa nepretržite vyvíjala vyše 2 500 ro ... Žijte dobře, žijte dlouho - Peter Deadman — Kniha.cz ... . Táto tradícia sa nepretržite vyvíjala vyše 2 500 rokov a slúži ako praktický návod na starostlivosť o telo, myseľ a ducha. Jej učenie môže ľuďom pomôcť zlepšiť zdravie a ... Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Kniha „Žijte dobře, žijte dlouho" se podrobně zabývá tradiční čínskou filozofií Yang Sheng a možnostmi jejího využití pro zlepšení našeho života. Yang Sheng považuje lidské tělo za součást okolního prostředí, přirozených a stále se opakujících cyklů a univerzálních zákonů přírody a věří, že pokud ... TE DLOUHO, ŽIJTE AKTIVNĚ aneb Komplexní medicína od kosmické-ho lékaře, kterou u nás vydalo na-kladatelství Zvonící cedry, Českobrod-ská 574/8, 190 11 Praha 9, tel.: 286 840 979, mobil 607 865 546, 775 281 907, e-mail: [email protected], www.zvonicicedry.cz. Z knihy vám bu-deme postupně nabízet ukázky - rady...

INFORMACE

AUTOR
Peter Deadman
DIMENZE
10,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Žijte dobře, žijte dlouho.pdf

POPIS

Kniha „Žijte dobře, žijte dlouho“ se podrobně zabývá tradiční čínskou filozofií Yang Sheng a možnostmi jejího využití pro zlepšení našeho života. Yang Sheng považuje lidské tělo za součást okolního prostředí, přirozených a stále se opakujících cyklů a univerzálních zákonů přírody a věří, že pokud žijeme dobře, můžeme žít i dlouho. Kniha podrobně popisuje přístupy ke zdraví, které byly rozvíjeny po více než 25 století a tvoří praktický a čtivý návod, jak pečovat komplexně o naše tělo, mysl i duši.Kniha ukazuje cestu, jak zlepšit naše zdraví, prodloužit si život pomocí tříbení mysli, emocí, změnou stravování, cvičením, zkvalitněním spánku, sexuálního chování a dalších aspektů. Kromě tradičních témat se soustřeďuje i na život člověka v moderní době, na jeho sociální vazby a vazby k okolnímu prostředí a radí, jak uplatnit moudré yangshengské principy na různé situace jako sociální spravedlnost, vzdělání, moderní porod, změny klimatu, zhoršování životního prostředí a udržitelnost zemědělství.Kniha osloví svojí čtivostí a jednoduchostí každého čtenáře, který se zajímá o své zdraví. Je základním textem pro studenty tradiční čínské medicíny. Pro zkušené praktiky nabídne určitě velké množství inspirativních myšlenek.

Chcete si přečíst knihu?Žijte dobře, žijte dlouho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Deadman. Číst Žijte dobře, žijte dlouho Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY