U2: Ilustrovaná biografie

U2: Ilustrovaná biografie - Martin Andersen | I15cajalco.com

... v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s ... Nová kniha o U2 na pultech obchodů v ČR | U2czech ... .r.o. U2 je irská rocková skupina založená roku 1976. Jejími členy jsou: Bono (vlastním jménem Paul David Hewson) - vokály, kytara, the Edge (vlastním jménem David Howell Evans) - kytara, občas klávesy, vokály, doprovodné vokály, Adam Clayton - baskytara a Larry Mullen, Jr. - bicí a perkuse.Hudební styl U2 má kořeny v post-punku, postupně se vyvinul dále, ale zachoval ... U2: Ilustrovaná biografie Martin Andersen Nakla ... U2 - Ilustrovaná biografie (Martin Andersen) | Detail ... ... ... U2: Ilustrovaná biografie Martin Andersen Nakladatel: Svojtka & Co. 2012 Hledáte U2 od Martin Andersen,? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR U2 -- Ilustrovaná biografie Autor: Martin Andersen Obrazová publikace prostřednictvím velkoformátových fotografií a věcných komentářů přibližuje kariéru slavné irské skupiny U2 a její zajímavý příběh od úplných začátků až ... Na pultech českých knihkupectví mohou fanoušci skupiny U2 narazit na knížku s názvem "U2 - Ilustrovaná biografie" , kterou vydává nakladatelství Svojtka a spol. Text vydavatele je následující: " Bubeník hledá muzikanty pro založení kapely", tak zněl jednoho dne roku 1976 osudový inzerát mladičkého Larryho Mullena na ... U2 - Ilustrovaná biografie - neuveden. "Bubeník hledá muzikanty pro založení kapely", tak zněl jednoho dne roku 1976 osudový inzerát mladičkého... Tato ilustrovaná biografie přináší čtenářům životní příběh Madonny, která je považována za nekorunovanou královnu populární hudby, doprovázený unikátním souborem 200 klasických, vzácných i málo známých fotografií. Podle Guinnesovy knihy rekordů z roku 2007 je také zpěvačkou s nejvyšším příjmem. U2 - Ilustrovaná biografie 9. v sérii, M. Andersen, 2012 Koupit Koupit eknihu. zavřít reklamu. Nápověda - Podmínky užit ... Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. Bruce Springsteen - Ilustrovaná biografie. 249,00 Kč (9,96 €) skladem. U2 - Ilustrovaná biografie. 249,00 K ... 192 Kč U2 Ilustrovaná biografie | Martin Andersen . U2 Ilustrovaná biografie | ... dob, zveřejňovaného časopisem Rolling Stone. Tato knížka vás bude prostřednictvím unikátního souboru 200 jedinečných fotografií a zajímavých informací postupně provázet osudy fenomenální skupiny U2 - od jejich začátku přes nekonečné cestování po nesčetných štacích až po ... TV ROCKPARÁDA -- BŘEZEN 2014 Hosty nového dílu jsou: KAMIL STŘIHAVKA, PETR KOLÁŘ, JIŘÍ ...

INFORMACE

AUTOR
Martin Andersen
DIMENZE
3,75 MB
NÁZEV SOUBORU
U2: Ilustrovaná biografie.pdf

POPIS

"Bubeník hledá muzikanty pro založení kapely", tak zněl jednoho dne roku 1976 osudový inzerát mladičkého Larryho Mullena na školní vývěsce. Sešla se tak parta nezkušených hudebníku z irského Dublinu, z jejichž jádra později vznikla jedna z nejúspěšnějších a nejdéle působících rockových kapel na světě. Tito čtyři hudebníci jsou po více než třiceti letech stále spolu, na své dráze dosáhli ojedinělých úspěchů včetně zisku 22 cen Grammy, prodeje více než 150 milionů desek a dosažení dvaadvacátého pořadí na seznamu největších hudebních umělců všech dob, zveřejňovaného časopisem Rolling Stone. Tato knížka vás bude prostřednictvím unikátního souboru 200 jedinečných fotografií a zajímavých informací postupně provázet osudy fenomenální skupiny U2 - od jejich začátku přes nekonečné cestování po nesčetných štacích až po okamžik dosažení hvězdné slávy, která jí zajistila zasloužené místo v rockovém panteonu.

Chcete si přečíst knihu?U2: Ilustrovaná biografie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Andersen. Číst U2: Ilustrovaná biografie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY