Zlé mořské panny

Zlé mořské panny - Sibeál Pounder | I15cajalco.com

...na svůj nádherný zpěv i libý vzhled lákají námořníky, kteří jim nedokáží odolat ... Mořské panny: Zlé mořské panny - Sibéal Pounder | Databáze ... ... . Mořské panny umí i hluboce milovat, vzpomeňte si jen na pohádku Hanse Christiana Andersena Malá mořská víla. Re: Mořské panny Jojo,vyskoušela jsem ledacos naučila jsem jí alchymii a vyrobila jsem čarodějnický i ten víli odvar a nemůže se toho napit.Tak jsem chtěla vyskoušet toto,ale když jsem jí dala se najíst chaluhy od morsky panny tak se jí nic nestalo.,asi jí to tedy musim koupit na tom celoživotním přaní no,škoda že se ... Mořské pan ... Zlé mořské panny - Sibéal Pounder | Knihy Dobrovský ... .,asi jí to tedy musim koupit na tom celoživotním přaní no,škoda že se ... Mořské panny se vyskytují na naší planetě odnepaměti. A přece jejich obrovský svět nikdo neodhalil - žádná ponorka ani loď, ani vědec ve skafandru. Mořské panny se vyskytují na naší planetě odnepaměti. A přece jejich obrovský svět nikdo neodhalil - žádná ponorka ani loď, ani vědec ve skafandru. Zlé mořské panny Sibeál Pounder. 269 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Sibeál Pounder
DIMENZE
8,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlé mořské panny.pdf

POPIS

Mořské panny se vyskytují na naší planetě odnepaměti. A přece jejich obrovský svět nikdo neodhalil – žádná ponorka ani loď, ani vědec ve skafandru. Jen mořské panny znají cestu do Skryté laguny. Hluboko pod vlnami, hned za cedulí s nápisem ZÁKAZ KOUPÁNÍ, leží malá mušle a uvnitř je klávesnice z perleťových knoflíků. Když chcete otevřít brány do Laguny a jejích měst, musíte vyťukat tajný kód… Mořské panny, Bětka, Mimi a Zlata, si užívají léto na pevnině – ve vodě nohy nepotřebují, ale teď je mají – když vtom obdrží podivný KRABAGRAM, v němž stojí psáno, aby se neprodleně vrátily domů. Zlé mořské panny se dostaly na svobodu a jen trojice hodných mořských panen je může zastavit. Ale není to jednoduché. Potřebují získat informace. A taky krabí auto. Jistě jsou za tím piraně. Příběh plný tajemství a nebezpečí vás zcela jistě nadchne. Pokud znáte Malou mořskou vílu, tak si užijete i toto vyprávění. A pokud ne, nastal ten správný čas ponořit se do tajemných hlubin a seznámit se s jejich obyvateli… Mořské panny, škeblovozy, piraně a mluvící mořský koník Steve – to vše najdete v prvním dílu zábavné série Sibéal Pounder, známé a úspěšné autorky série Války čarodějek.

Chcete si přečíst knihu?Zlé mořské panny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sibeál Pounder. Číst Zlé mořské panny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY