Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba

Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba - Eva Rychlíková | I15cajalco.com

...h ... Po téměř 17 letech vychází doplněné vydání úspěšné publikace, věnující se častým potížím - bolestem kloubů způsobeným funkčními poruchami ... Funkční poruchy kloubů a končetin - Eva Rychlíková ... . Dochází k omezení vzájemné pohyblivosti kloubních plošek bez patomorfologických změn. Z knihy čtenář získá nejprve všeobecný přehled o vzniku funkčních poruch. Eva Rychlíková, Funkční poruchy kloubů končetin - Diagnostika a léčba, Avicenum, 2002 kolektiv autorů, Valér Džupa, Jana Chmelová, Tomáš Pavelka, Martin Ryšavý, Václav Báča , Diagnostika zlomenin pánve a acetabula , Galén, 2010 Funkční poruchy kloubů končetin E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie. diagnostika a léčba, 2., doplněné vydání. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM PDF - Social DRM MOBI - Social DRM Eva Rychlíková Funkčn ... Funkční poruchy kloubů končetin - Diagnostika a léčba ... ... . diagnostika a léčba, 2., doplněné vydání. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM PDF - Social DRM MOBI - Social DRM Eva Rychlíková Funkční poruchy kloubu končetin . 18,42 € ... Funkční poruchy kloubu končetin Diagnostika a léčba . Eva Rychlíková ... V dalších částech publikace je velmi podrobně popsáno vyšetřování kloubů horní a dolní končetiny a také léčebné zákroky. Čtenář zde najde i upozornění na nejčastější chyby jak při ... E-kniha Funkční poruchy kloubů končetin od Eva Rychlíková. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Léčba bolesti kloubů závisí na vyvolávající příčině. Lékaře byste měli vyhledat vždy, pokud se bolest v postiženém kloubu neodezní do několika dnů a/nebo pokud se příznaky zhoršují, nebo se objeví symptomy, jako je horečka, otok, ztuhlost nebo zčervenání měkkých tkání v okolí kloubu. 1. Author(s): Rychlíková,Eva,1934- Title(s): Funkční poruchy kloubů končetin : diagnostika a léčba/ Eva Rychlíková. Edition: 1. vyd. Eva Rychlíková, Funkční poruchy kloubů končetin - Diagnostika a léčba, Avicenum, 2002 Zdeňka Nedomová , Funkční stylistika ruského jazyka , Ostravská univerzita. Fakulta filozofická, 2013 Názov: Funkční poruchy kloubů končetin Podnázov: diagnostika a léčba Aut. údaje: Eva Rychlíková Autor: Rychlíková Eva 1934-: ISBN: 978-80-271-2096-3 (brož.) Funkční poruchy kloubů končetin - diagnostika a léčba - 2., doplněné vydání Rychlíková Eva Kupte knihu Funkční poruchy kloubů končetin od Eva Rychlíková na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %...

INFORMACE

AUTOR
Eva Rychlíková
DIMENZE
10,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba.pdf

POPIS

Po téměř 17 letech vychází doplněné vydání úspěšné publikace, věnující se častým potížím – bolestem kloubů způsobeným funkčními poruchami. Dochází k omezení vzájemné pohyblivosti kloubních plošek bez patomorfologických změn.Z knihy čtenář získá nejprve všeobecný přehled o vzniku funkčních poruch. Dále autorka popisuje správné klinické vyšetření kloubu, zásady funkčního vyšetření kloubu a specifika léčení obtíží. V dalších částech publikace je velmi podrobně popsáno vyšetřování kloubů horní a dolní končetiny a také léčebné zákroky. Čtenář zde najde i upozornění na nejčastější chyby jak při vyšetření, tak u jednotlivých léčebných postupů. V závěru je v klinické části uvedena klinická symptomatologie funkčních poruch, včetně jejich diagnostiky a léčení. Kniha je bohatě obrazově dokumentována – obsahuje na 220 fotografií, schémat a kreseb.

Chcete si přečíst knihu?Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Rychlíková. Číst Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY