Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob

Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob - Gareth Moore | I15cajalco.com

...rlock Holmes Puzzle Book. Autor: Gareth Moore ... Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná ... ... . Překladatel: Lucie Kellnerová Kalvachová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Křížovky, hádanky, hry; Beletrie › Humor, satira; Beletrie ... Kniha: Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob - Gareth Moore Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Knihu Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob jsem dostala jako dárek a musím říci, že mě potěšila. Kniha je opravdu malá a úzká, ale obsahe ... Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná ... ... . Kniha je opravdu malá a úzká, ale obsahem je ohromná (alespoň pro mě). Obsahuje více než 130 rébusů a rozhodně se při nich zapotíte. Všechny informace o produktu Kniha Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob - Gareth Moore, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velký Sherlock Holmes: S...

INFORMACE

AUTOR
Gareth Moore
DIMENZE
11,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob.pdf

POPIS

Vítejte ve vzrušujícím a zábavném světě Sherlocka Holmese! Tato kniha je plná doslova ďábelských výzev, které budou vyžadovat váš důvtip. Připojte se k Holmesovu příteli doktoru Watsonovi a pokuste se spolu s ním vyřešit více než 130 jedinečných úkolů. Někdy se jedná o hádanky, jindy o hru se slovy, v některých případech musíte použít matematické principy. Použijte sílu svého logického myšlení a poměřte se s nepřekonatelným intelektem Sherlocka Holmese, největšího detektiva všech dob.

Chcete si přečíst knihu?Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gareth Moore. Číst Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY