Ježkovy voči a jiné pohádky

Ježkovy voči a jiné pohádky - Stanislava Reschová | I15cajalco.com

...ratoři. V roce 2010 se zúčastnila s rukopisem Ježkovy voči a jiné pohádky literární soutěže Albatrosu - a vyhrála ... Respekt - YouTube ... . Psaní už neopustila a věnuje mu volné chvíle. Nakladatelství Albatros vydalo Stanislavě Reschové pohádkovou knihu pro děti Ježkovy voči a jiné pohádky. Tato kniha získala první místo v druhém ročníku literární soutěže o nejlepší původní moderní pohádku, vyhlášeném nakladatelstvím Albatros v roce 2010. Publikovala knížku Ježkovy voči a jiné pohádky, která získala roku 2010 první místo v literární soutěži o nej ... Ježkovy voči a jiné pohádky - Stanislava Reschová | Knihy ... ... . Publikovala knížku Ježkovy voči a jiné pohádky, která získala roku 2010 první místo v literární soutěži o nejlepší původní moderní pohádku a nominaci na Zlatou stuhu 2013. V Portálu vyšla její kniha Veselá kopa pohádek. Publikovala knížku Ježkovy voči a jiné pohádky, která získala roku 2010 první místo v literární soutěži o nejlepší původní moderní pohádku a nominaci na Zlatou stuhu 2013. V Portálu vyšla její kniha Veselá kopa pohádek. Sdílet 0 0 hodnocení Ježkovy voči a jiné pohádky 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. To bylo překvapení, když zlodějíčci Chytrouš a Hlupík poznali, že vyhlédnutý dům k lupu patří čarodějnici Nočnici! A jak se podivil kominík, co dokázaly upředené ponožky od černé ... Katarina Ilkovicova is children's book, editorial and advertising illustrator Není proto divu, že se malý řečický sál, k prasknutí naplněný rodiči s dětmi, očekávaného výchovného momentu nedočkal. ---- Pouze smích, smích a zase jenom smích. Zdá se, že se samozvaní ochotníci trefili do vkusu současného diváka, když sáhli po knize Stanislavy Reschové - Ježkovy voči a jiné pohádky. Všechny informace o produktu Kniha Ježkovy voči a jiné pohádky - Katarína Ilkovičová, Stanislava Reschová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ježkovy voči a jiné pohádky - Katarína Ilkovičová, Stanislava Reschová. Ježkovy voči a jiné pohádky 2012; O vlkovi se sklerózou a jiné pohádky 2014; Všehochuť 2014; Veselá kopa pohádek 2014; všech 13 knih autora. Kniha O vlkovi se sklerózou a jiné pohádky je v...

INFORMACE

AUTOR
Stanislava Reschová
DIMENZE
8,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Ježkovy voči a jiné pohádky.pdf

POPIS

To bylo překvapení, když zlodějíčci Chytrouš a Hlupík poznali, že vyhlédnutý dům k lupu patří čarodějnici Nočnici! A jak se podivil kominík, co dokázaly upředené ponožky od černé kočičky? Co udělali tři přátelé, když jejich loď přepadli piráti? A co musela podstoupit princezna Zarděnka, aby vyléčila sestřičku Neštovici? Ježkovy voči, to se musí zjistit! Kniha získala 1. místo v druhém ročníku literární soutěže o nejlepší původní moderní pohádku, vyhlášené nakladatelstvím Albatros v roce 2010.

Chcete si přečíst knihu?Ježkovy voči a jiné pohádky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislava Reschová. Číst Ježkovy voči a jiné pohádky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY