Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho

Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho - Suzy Fincham-Grayová | I15cajalco.com

...evadil, odborné výrazy mi dokonce vyhovovaly, i tak ale strhávám dvě hvězdičky: ... Tip Ztraceni na Everestu: Příběh jednoho velkého ... ... ... Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho Autorka je veterinářka a spisovatelka. Vyrostla v Anglii a přestěhovala se do Spojených států, kde začala svou kariéru veterinární lékařky specializující se na léčení malých zvířat. Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho Suzy Fincham-Grayová Nakladatel: Ikar 2019 Jak se z toho nezblaznit. ... Jak žít a nezbláznit se . Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pok ... Kniha Mí pacienti a další zvířata - Jak se stát ... ... . ... Jak žít a nezbláznit se . Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce. ... Ikar Fincham-Grayová Suzy: Mí pacienti a další zvířata ... Mí pacienti a další zvířata : jak se stát veterinářkou a nezbl...

INFORMACE

AUTOR
Suzy Fincham-Grayová
DIMENZE
3,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho.pdf

POPIS

Autorka je veterinářka a spisovatelka. Vyrostla v Anglii a přestěhovala se do Spojených států, kde začala svou kariéru veterinární lékařky specializující se na léčení malých zvířat. V autobiografické knize vypráví veselé i smutné příběhy ze života svých zvířecích pacientů a zaznamenává postupný vývoj od nejisté studentky, která je nervózní z každého složitějšího úkolu, až po sebevědomou lékařku, která je oddaná své práci a snaží se pro své pacienty udělat první poslední.

Chcete si přečíst knihu?Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suzy Fincham-Grayová. Číst Mí pacienti a další zvířata: Jak se stát veterinářkou a nezbláznit se z toho Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY