Skryj mě ve svém srdci

Skryj mě ve svém srdci - Torsten Pettersson | I15cajalco.com

.... Předpokládá, že případ je nějakým způsobem spojen s únosem ... Harald Lindmark: Skryj mě ve svém srdci - bazar | Databáze ... ... ... Skryj mě ve svém srdci - Pettersson Torsten - Devítiletá Petra Nilssonová záhadně zmizí ze svého pokoje a případ opět dostává na starost detektiv Harald Lindmark. Předpokládá, že případ je nějakým způsobem spojen s únosem mladého chlapce, k němuž doš Skryj mě ve svém srdci Prodej skončil Devítiletá Petra Nilssonová záhadně zmizí ze svého pokoje a případ opět dostává na starost detektiv Harald Lindmark. Předpokládá, že případ je nějakým způsobem spojen s únosem ... Kniha: Skryj mě ve svém srdci - Torsten Pettersson | Knihy ... ... . Předpokládá, že případ je nějakým způsobem spojen s únosem mladého chlapce, k němuž došlo ve Forshälle právě před rokem. Skryj mě ve svém srdci. Torsten Pettersson; rok vydání - 2012. Devítiletá Petra Nilssonová záhadně zmizí ze svého pokoje a případ opět dostává na starost detektiv Harald Lindmark. Předpokládá, že případ je nějakým způsobem spojen s únosem mladého chlapce, k němuž došlo ve Forshälle právě před rokem. Mezi ... Skryj mě ve svém srdce je volným pokračováním románu Dej mi své oči (2008, česky 2011), velmi úspěšné detektivky, s níž se Torsten Pettersson představil českým čtenářům poprvé....celý text. ... Skryj mě ve svém srdci 2012; Kniha Skryj mě ve svém srdci je v. Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek. Název: Skryj mě ve svém srdci Autor: Torsten Pettersson Vydání: 1. Rok vydání: 2012 Nakladatel: Argo Počet stran: 264 Edice: Série. Harald Lindmark 2 Vazba: brožovaná Stav: velmi pěkná - viz foto Skryj mě ve svém srdce je volným pokračováním románu Dej mi své oči (2008, česky 2011), velmi úspěšné detektivky, s níž se Torsten Pettersson představil českým čtenářům poprvé. Category Comedy; Song Café Dinner; Artist Kent Moran; Album Listen to Your Heart Soundtrack; Licensed to YouTube by INgrooves (on behalf of Wishing Well Pictures), and 1 Music Rights Societies Ve Tvém srdci je soucit a slitování, prapor lásky Tvé září nade mnou. S Tebou setkat se toužím tváří v tvář, navždy v blízkosti Tvé pak stát. Jak je nádherné... Nakladatelství Argo, jedno z nejvýraznějších českých nakladatelství posledního desetiletí. Vydáváme kvalitní beletrii, historické i jiné odborné knihy. Skryj mě ve svém srdci. ... Předpokládá, že případ je nějakým způsobem spojen s únosem mladého chlapce, k němuž došlo ve Forshälle právě před rokem. Mezi první podezřelé patří rodiče zmizelé dívky, žijící v neuspořádaných poměrech a neudržovaném domě, směr vyšetřování se však brzy stočí k místnímu ... Skryj mě ve svém srdci / Torsten Pettersson. Zpět na předchozí . Cel...

INFORMACE

AUTOR
Torsten Pettersson
DIMENZE
4,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Skryj mě ve svém srdci.pdf

POPIS

Devítiletá Petra Nilssonová záhadně zmizí ze svého pokoje a případ opět dostává na starost detektiv Harald Lindmark. Předpokládá, že případ je nějakým způsobem spojen s únosem mladého chlapce, k němuž došlo ve Forshälle právě před rokem. Mezi první podezřelé patří rodiče zmizelé dívky, žijící v neuspořádaných poměrech a neudržovaném domě, směr vyšetřování se však brzy stočí k místnímu florballovému trenérovi, který je pohřešován od stejného dne, kdy se malá Petra ztratila. Před dívčiným domem navíc dennodenně parkuje neznámá toyota. Vyšetřování vázne a čas nebezpečně utíká... Skryj mě ve svém srdce je volným pokračováním románu Dej mi své oči (2008, česky 2011), velmi úspěšné detektivky, s níž se Torsten Pettersson představil českým čtenářům poprvé. Vydání knihy podpořila nadace FILI - Finnish Literature Exchange.

Chcete si přečíst knihu?Skryj mě ve svém srdci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Torsten Pettersson. Číst Skryj mě ve svém srdci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY