Čína

Čína - - | I15cajalco.com

...ecept na kureci cinu kuřecí čína s r ... Nejlepší Čínské Eshopy pro Váš nákup z Číny ... ... Čína · Obyvateľstvo 1950-2100. Čína · historická a pravdepodobná populácie (u oboch pohlaví) pre obdobie 1950-2100 (milióny) De facto populácie Čína od 1. júla daného roku. Divízia zdroj OSN Populačný . V dalších letech Čína vyslala několik telekomunikačních satelitů, meteorologických družic a samozřejmě i špionážní satelity. Největšího úspěchu dosáhla Čína ... Čína - Wikipédia ... . Největšího úspěchu dosáhla Čína v roce 2003, kdy došlo k vypuštění kosmické lodi Šen-čou (nebeská loď) s lidskou posádkou. Dokumentární USA, 2006, 50 min Čínské výzvy: Čína prochází obdobím prudkého rozvoje. Odráží se to pochopitelně i v silniční infrastruktuře - ročně přibývá tisíce nových ... Čína (čín. 中国 - pchin-jin: Zhōng guó; doslova: „krajina uprostred"), dlhý tvar Čínska ľudová republika (čín. 中华人民共和国 - pchin-jin: Zhōng huá rén mín gòng hé guó), je rozlohou najväčší štát východnej Ázie a štvrtý najväčší na svete. V krajine žije vyše 1,4 miliardy obyvateľov (odhad z roku 2016), čo z nej robí najľudnatejší ... How to Grow Roses From Cuttings Fast and Easy | Rooting Rose Cuttings with a 2 Liter Soda Bottle - Duration: 28:23. Mike Kincaid Recommended for you · CNIPA and JPO Signing the Summary of the 26th Heads Meeting 2019-12-13. · Shen Changyu Attending the 25th CNIPA-KIPO Heads Meeting 2019-12...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Čína.pdf

POPIS

Další z řady úspěšných turistických průvodců vás zavede do Číny, která patří k největším zemím na světě a kde žije více než dvacetina světové populace. Navštivte starověká města, překrásnou přírodu, tajemné jeskyně i pohoří. Prohlédněte si novodobý div světa Velkou čínskou zeď, starobylé chrámy a kláštery, Konfuciovo rodiště Čchü-fu či horu císařů Tchaj-šan. Průvodce vás rovněž seznámí s historií a zvyky, tradičními řemesly, uměním i kulinářskými specialitami. Nechybí ani praktické rady o nejlepších hotelech a restauracích nebo informace o dopravě.

Chcete si přečíst knihu?Čína ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Čína Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY