Rozhovory s andělem

Rozhovory s andělem - Gitta Mallaszová | I15cajalco.com

...67. Co si nesmíte nechat ujít v kinech v listopadu 2018 (31 ... Pražský výběr - rozhovory (2004) - YouTube ... .10.2018) Dvanáct celebrit najednou Tajemství úspěchu povídkové knihy Rozhovory s andělem. Rozhovory s andělem - 12 originálních povídek. Sestavil Nick Hornby.Přeložili Viktor Janiš, Zuzana Šťastná, Miroslav Jindra, Zdeněk Bobek, Hanka Jelínková, Hana Volejníková, Roman Lipčík, Eva Veselá, Richard Podaný, Marie Frydrychová.Vydal Jiří Buchal - BB art, Praha 2001, 214 stran ... sest ... Rozhovory s andělem / Nejlevnější knihy ... .Vydal Jiří Buchal - BB art, Praha 2001, 214 stran ... sestavil Nick Hornby, nakl. BB art, 2001, 1. vydání, vázaná, s obálkou, 213 stran, pěkný stav Rozhovory s anděly Jelikož máte (stejně jako všichni ostatní) anděla strážného a jelikož vědecké studie prokazují, že intuice je vlastnost vrozená každému jedinci, můžete i vy zřetelně komunikovat se svými anděly i s anděly druhých. O čem je kniha Rozhovory s andělem? Dvanáct originálních povídek z per dvanácti autorů, kteří patří k největším osobnostem současné britské beletrie. Nick Hornby dal dohromady hvězdnou skupinu autorů, a vytvořil tak tuto unikátní sbírku povídek vyprávěných vždy v první osobě. Rozhovor s andělem - Inelia Benz . Fascinující rozhovor se dvěma z nejznámějších andělských bytostí, Gabrielem a Michaelem, odhaluje skutečnou úlohu andělů a přináší odpověď na mnoho otázek: Jaké je to být andělem? Pomáhají andělé všem bez rozdílu? Mohou se inkarnovat jako lidské bytosti? Rozhovory s andělem Mallaszová Gitta. Když se zdá, že se všechno rozpadá, může se v tu chvíli rodit něco úplně nového. Co přijde, záleží na nás. Obnova může začít pouze zevnitř. Přesně to prožívali čtyři mladí umělci uprostřed nelidskostí druhé světové války, v Budapešti a jejím okolí....

INFORMACE

AUTOR
Gitta Mallaszová
DIMENZE
4,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozhovory s andělem.pdf

POPIS

Když se zdá, že se všechno rozpadá, může se v tu chvíli rodit něco úplně nového. Co přijde, záleží na nás. Obnova může začít pouze zevnitř. Přesně to prožívali čtyři mladí umělci uprostřed nelidskostí druhé světové války, v Budapešti a jejím okolí. Hanna, Gitta, Lili a Josef nejsou bezmocné oběti okolností. Prahnou po pravdě, po smyslu života, po místě ve světě a zodpovědnosti. Pocítí sílu přítomnosti zalitou světlem, kousek po kousku se před nimi otevírají nové horizonty. Po šestnáct měsíců se věnovali poznávacím seancím, ze kterých se dochovalo 88 rozhovorů v záznamu Gitty Mallászové. Dokument dostal jméno Rozhovory s andělem. Z každého slova knihy čiší síla a naděje. Probouzí naši osobní zodpovědnost, důstojnost a svobodu. Zahání strach, povzbuzuje a obnovuje… Pobízí: „Zařte, žijte! Naplňte se světlem! Probuďte se, povstaňte! Je potřeba Vaše světlo! Vaše bytosti planou...“ Poznání, k němuž vedou andělova slova je katarzně aktuální. Promlouvá k současnému člověku coby probuzený průvodce, nabádá, ať v ruchu moderního světa každý z nás dozraje v Člověka. V roce 1944 se všem čtyřem podařilo zachránit před deportací stovky židovských žen a dívek, avšak dvě z protagonistek tohoto příběhu, Hanna a Lili, zahynuly ke konci války při panickém odvozu vězňů z nacistického koncentračního tábora v Ravensbrücku. Josef, odvlečený do pracovního tábora v Maďarsku, se také nevrátil. Gitta Mallászová jediná přežila, aby posléze na naléhání několika zájemců celý příběh zapsala a zveřejnila.

Chcete si přečíst knihu?Rozhovory s andělem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gitta Mallaszová. Číst Rozhovory s andělem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY