Zlato bohů: Mise: Přežít 1.

Zlato bohů: Mise: Přežít 1. - Bear Grylls | I15cajalco.com

...at knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení ... Bear Grylls - Wikipédia ... . ... Počet stran: 189, Nakladatelství: JOTA, Autor e-knihy: Bear Grylls, Bear Grylls Mise PŘEŽÍT je jedinečná knižní řada pro děti od desíti let. Zahrnuje čtyři napínavé a poučné příběhy: Zlato bohů, Cesta vlka, Poušť škorpionů a Stopy tygra. Britský dobrodruh, ... Kniha: Zlato bohů Mise: Přežít - Bear Grylls. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. ... Mise přežít - Zlato bohů (Bear Grylls) | Detail knihy ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Mise: Přežít je jedinečná knižní řada pro děti od desíti let. Zahrnuje čtyři napínavé a poučné příběhy Zlato bohů, Cesta vlka, Poušť škorpionů a Stopy tygra, které vydá Nakladatelství Jota. Mise přežít: Zlato Bohů / Mission Survival: Gold of the Gods (2008) Mise přežít: Cesta vlka / Mission Survival: Way of the Wolf (2009) Mission Survival: Sands of the Scorpion (2009) Great Outdoor Adventures (2009) Mission Survival: Tracks of the Tiger (2010) Living Wild (2010) Two All Action Adventures (2011) To My Sons (2012) Název: Zlato bohů - Mise: Přežít. Autor: Bear Grylls. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti nad 10 let › Pro kluky; ISBN: 978-80-7462-081-2. EAN: 9788074620812. Objednací kód:- Mise přežít - Zlato bohů. Kdo napsal knihu Mise přežít - Zlato bohů? Autorem je Bear Grylls. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Bear Grylls Mise PŘEŽÍT je jedinečná knižní řada pro děti od desíti let. Zahrnuje čtyři napínavé a poučné příběhy: Zlato bohů, Cesta vlka, Poušť škorpionů a Stopy tygra. Britský dobrodruh, spisovatel a moderátor Edward Michael Grylls, řečený Bear (Medvěd) zavede mladé čtenáře do nejrůznějších koutů světa: vydají se s hrdinou Beckem Gran...

INFORMACE

AUTOR
Bear Grylls
DIMENZE
9,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlato bohů: Mise: Přežít 1..pdf

POPIS

Beck Granger odjíždí na prázdninový výlet do Kolumbie. Jeho strýc, povoláním antropolog, ho vzal na návštěvu dona Rafaela de Castilla, potomka věhlasného cestovatele, který tvrdil, že objevil dávno ztracené zlaté město. Bohužel si své tajemství vzal s sebou do hrobu, kde spočívalo až donedávna...Beckův strýc a don Rafael vědí, kde město hledat, ale než ho stačí najít, oba jsou uneseni. Beck společně s donovými dětmi Markem a Christinou vyráží na nebezpečnou výpravu do kolumbijské divočiny, aby město našel a zachránil svého strýce. Po cestě musí stavět vory, bojovat s dravými peřejemi, tábořit pod širým nebem a bránit své přátele před divokými zvířaty a dalšími nástrahami džungle. Rychlý sled vzrušujících dobrodružství obsahuje také spoustu použitelných praktických tipů a rad, jak přežít nejen v divočině.Mise PŘEŽÍT je jedinečná knižní řada pro děti od desíti let. Zahrnuje čtyři napínavé a poučné příběhy Zlato bohů, Cesta vlka, Poušť škorpionů a Stopy tygra, které vydá Nakladatelství JOTA.

Chcete si přečíst knihu?Zlato bohů: Mise: Přežít 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bear Grylls. Číst Zlato bohů: Mise: Přežít 1. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY