Co ti napoví nemoc: Řeč symptomů

Co ti napoví nemoc: Řeč symptomů - Kurt Tepperwein | I15cajalco.com

...r deine Krankhait sagen will Překlad: Hoangová, Dagmar Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 12,9 × 20,5 cm Rok vydání: 2012 (2 ... Článek: Kurt Tepperwein | Naturalinfo.cz ... . vydání) Kniha: Co ti napoví nemoc Řeč sympton ů Autor ... Kniha uvádí podrobné popisy více než stovky příznaků chorob od A po Z, doplněné konkrétními radami, co je třeba dělat. (řeč symptomů) Další popis zobrazit. KURT TEPPERWEIN (1932), známý léčitel a terapeut. Je docentem na Akademii duchovních věd a vede pracovní ... Co ti napoví nemoc Řeč symptomů. Kurt Tepperwein. KURT TEPPERWEIN (1932), známý ... Co ti napoví nemoc Řeč symptomů - Kurt Tepperwein ... ... . Je docentem na Akademii duchovních věd a vede pracovní ... Co ti napoví nemoc Řeč symptomů. Kurt Tepperwein. KURT TEPPERWEIN (1932), známý léčitel a terapeut. Je docentem na Akademii duchovních věd a vede pracovní skupinu Mentální trénink. Co ti napoví nemoc Řeč symptomů. Kurt Tepperwein. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.8 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. KURT TEPPERWEIN (1932), zn...

INFORMACE

AUTOR
Kurt Tepperwein
DIMENZE
12,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Co ti napoví nemoc: Řeč symptomů.pdf

POPIS

Každá nemoc je výrazem disharmonie našeho vědomí. Symptom nás prostřednictvím reakcí těla přesně informuje o tom, kde jsme ztratili vnitřní rovnováhu. Autor v této knize ukazuje, jak příznaky nemoci poznat a jak je správně posoudit a doporučuje postup léčby. Zavádí nás k pravé podstatě a nakonec k nám samotným. Získejme vnitřní rovnováhu a buďme sami sebou – to je základ našeho tělesného i duševního zdraví. Kniha uvádí podrobné popisy více než stovky příznaků chorob od A po Z, doplněné konkrétními radami, co je třeba dělat.Druhé české vydání (první vyšlo pod názvem Skrytý význam nemocí).

Chcete si přečíst knihu?Co ti napoví nemoc: Řeč symptomů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kurt Tepperwein. Číst Co ti napoví nemoc: Řeč symptomů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY