Cestovní náhrady podle zákoníku práce: praktický průvodce 2019

Cestovní náhrady podle zákoníku práce: praktický průvodce 2019 - Jaroslava Pfeilerová | I15cajalco.com

...být uplatněny pouze na základě samostatných smluvních vztahů (např ... Cestovní náhrady podle zákoníku práce - Jaroslava ... ... . podle § 1746 odst. 2 NOZ), které vąak na straně příjemce budou vľdy podléhat dani z příjmů. Tyto náhrady jsou příspěvkem na amortizaci. 33,10 Kč/l za benzín 95 oktanů; 37,10 Kč/l za benzín 98 oktanů; 33,60 Kč/k za motorovou naftu (Sazba základní náhrady a průměrné ceny pohonných hmot se zaokrouhlují podle § 189 odst. 3 zákoníku práce na desetihaléře směrem nahoru.) Cestovní náhrad ... Cestovní náhrady podle zákoníku práce - praktický průvodce ... ... . 3 zákoníku práce na desetihaléře směrem nahoru.) Cestovní náhrady podle zákoníku práce 2019. Cena s DPH 309,00 Cena bez DPH ... praktický průvodce 2019. Publikace obsahuje komentář k sedmé části zákoníku práce, ve které jsou upraveny povinnosti zaměstnavatele k náhradám výdajů v souvislosti s výkonem práce. Zákoník práce 2020 - § 166 - § 171 - Cestovní náhrady při zahraniční pracovní cestě § 166 - Druhy cestovních náhrad (1) Zaměstnavatel je povinen za podmínek dále stanovených poskytnout zaměstnanci stravné ve výši a za podmínek stanovených v § 163 , s výjimkou odstavce 4, a náhradu 2019 Publikace obsahuje komentář k sedmé části zákoníku práce, ve které jsou upraveny povinnosti zaměstnavatele k náhradám výdajů v souvislosti s výkonem práce. Cestovní náhrady prakticky od A do Z Jednotlivá zákonná ustanovení jsou čtenáři přiblížena také v příkladech a odpovědích na související dotazy. Sazby pro zahraniční cestovní náhrady již byly zveřejněny ve Sbírce zákonů. Sazby tuzemských cestovních náhrad budou známy až koncem prosince 2019. ... mohou svým zaměstnancům sazby stanovené vyhláškou dokonce snížit podle § 170 odst. 2 zákoníku práce až o 25 %, případně o 50 % u posádek plavidel vnitrozemské ... ANAG Cestovní náhrady podle zákoníku práce - praktický průvodce 2020 - PFEILEROVÁ Jaroslava Hodnocení produktu: 0% ANAG, naučná, 2020 , Jaroslava Pfeilerová, 208 , české Tiskopisy na cestovni nahrady 86 produktů Cestovní náhrady podle zákoníku práce 2019 - Jaroslava Pfeilerová Publikace obsahuje komentář k sedmé části zákoníku práce, ve které jsou upraveny povinnosti zaměstnavatele k náhradám výdajů v souvislosti s výkonem práce. Cestovní náhrady podle zákoníku práce - praktický průvodce 2020 - Jaroslava Pfeilerová Publikace obsahuje komentář k sedmé části zákoníku práce, ve které jsou upraveny povinnosti zaměstnavatele k náhradám výdajů v souvislosti s výkonem práce....

INFORMACE

AUTOR
Jaroslava Pfeilerová
DIMENZE
3,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Cestovní náhrady podle zákoníku práce: praktický průvodce 2019.pdf

POPIS

Jednotlivá zákonná ustanovení jsou čtenáři přiblížena také v příkladech a odpovědích na související dotazy. V publikaci jsou podrobně popsány povinnosti zaměstnavatele při poskytování cestovních náhrad, práva zaměstnanců, dobrovolná plnění, poskytování cestovních náhrad jednatelům a ostatním členům orgánů právnických osob, cizincům, ale také postupy při daňovém posouzení poskytnutých náhrad z hlediska zaměstnavatele i z hlediska zaměstnance.

Chcete si přečíst knihu?Cestovní náhrady podle zákoníku práce: praktický průvodce 2019 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslava Pfeilerová. Číst Cestovní náhrady podle zákoníku práce: praktický průvodce 2019 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY