Pohádky pod polštář

Pohádky pod polštář - Zuzana Pospíšilová | I15cajalco.com

... nenápadné výchovné poučení a aby ... Nejkrásnější POHÁDKY POD POLŠTÁŘ - Karlovy Vary - Sbazar.cz ... ... Všechny informace o produktu Kniha Pohádky pod polštář, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pohádky pod polštář. Pohádky pod polštář od 186 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Pohádky pod polštář od Zuzany Pospíšilové jsem koupila jsem pro své žáky ke konci první třídy, kdy už sami zvládají nenáročné texty. Kniha obsahuje krátké netradiční p ... Pohádky pod polštář - Zuzana Pospíšilová | Knihy Dobrovský ... . Kniha obsahuje krátké netradiční pohádky, rozděleny do několika kategorií. Děti tyto netradiční příběhy baví číst, příběhy nejsou moc dlouhé a čtou se velmi dobře. Kniha: Pohádky pod polštář Autor: Zuzana Pospíšilová Knižní soubor pohádek zahrnuje osm tematických okruhů, jsou zde pohádky jak pro chlapce, tak i pro děvčátka. Kniha Pohádky pod polštář ... Nevim, jak jine knizky od teto autorky, ale Pohadky pod polstar pro 3 lete deti urcite ne. Precetla jsem si o autorce, ze je detska psycholozka, ze pohadky jsou neotrele. Ze je vhodna pro rodice i ucitelky ve ...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Pospíšilová
DIMENZE
11,64 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohádky pod polštář.pdf

POPIS

Knižní soubor pohádek zahrnuje osm tematických okruhů, jsou zde pohádky jak pro chlapce, tak i pro děvčátka. Některé pohádky jsou ze světa zvířat, další ze světa pohádkových bytostí, ale nechybí také pohádky ze školky, ve kterých se prolíná reálný svět dětí a prostředí blízké dětem se světem fantazie. Jednotlivé pohádky na sebe nenavazují, dítě si tedy může pokaždé vybrat k poslechu, případně ke čtení libovolný pohádkový příběh. Svým rozsahem odpovídají pohádky možnosti předčítat je před spaním. Jsou určeny dětem přibližně od 3 do 8 let. Knihu mohou využít jak rodiče, tak i učitelky v mateřských školách nebo knihovny při práci s dětskými čtenáři. Pohádky doplnila kouzelnými ilustracemi mladá slovenská grafička a dizajnérka Katarína Ilkovičová. Zuzana Pospíšilová je dětská psycholožka, pracuje ve Speciálně pedagogickém centru pro děti s mentálním postižením v Ostravě, je matka dvou dětí. Píše pohádky a básničky pro děti, které publikuje knižně a v časopise Sluníčko. V Portálu vydala knihy Pohádky před spaním, Domeček pro šneka Palmáce, Školní detektiv, Školní strašidlo, Veršovaná encyklopedie, Máš nadání na hádání, Hádám, hádáš, hádáme, Hádanky a hříčky nejen se slovíčky, Poznáváme písmenky.

Chcete si přečíst knihu?Pohádky pod polštář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Pospíšilová. Číst Pohádky pod polštář Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY