Kypr - Inspirace na cesty

Kypr - Inspirace na cesty - - | I15cajalco.com

...na cesty. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kypr - Inspirace na cesty - knihkupectví Beletrie.eu ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kypr - Inspirace na cesty Nakladatel: Lingea EAN: 9788087819081 ISBN: 978-80-87819-08-1 Popis: 1× kniha, šitá, 144 stran, česky Rozměry: 10,5 × 14,4 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) ... Kypr /Lingea/ Inspirace na cesty. Novinka z řady nejprodávanějších kape ... Kypr - Inspirace na cesty - Lingea | Knihy Dobrovský ... . vydání) ... Kypr /Lingea/ Inspirace na cesty. Novinka z řady nejprodávanějších kapesních turistických průvodců na světě nakladatelství Berlitz. Turistický průvodce je příjemný do ruky a nabitý aktuálními informacemi. Hutný, avšak přehledný text je doplněn množstvím poutavých fotografií. Kniha je tak skutečnou inspirací na cesty. Kypr - Inspirace na cesty. Celkové hodnocení ... Cena. 99 Kč. 87 Kč. Ušetříte. 12 Kč. Skladem. Doručení v pátek 15.05.2020 nebo k odběru na pobočce již od 14.05.2020. Koupit. Anotace. V průvodci po Kypru blíže poznáte spletitou historii této ostrovní země, zmítané válkami a vnitřními spory. Její současnou podobu ... Kypr - Inspirace na cesty - Nové vydání průvodce po Kypru nabízí to nejzajímavější z části jižní (řecké) i severní (turecké). Vydejte se vstříc dobrodružství a užijte si prosluněnou dovolenou. Na pobřeží Kypru se rozkládají rušná turistická střediska Kypr -- Inspirace na cesty -- Průvodce Kypr - Berlitz. Novinka z řady nejprodávanějších kapesních turistických průvodců na světě nakladatelství Berlitz. Turistický průvodce je příjemný do ruky a nabitý aktuálními informacemi. Hutný, avšak přehledný text j... Kypr - Inspirace na cesty - kolektiv autorů Nové vydání průvodce po Kypru nabízí to nejzajímavější z části jižní (řecké) i severní (turecké). Vydejte se vstříc dobrodružství a užijte si prosluněnou dovolenou. Podobné fráze: krakov 2 vydani inspirace na cesty, kypr inspirace na cesty 2 vydanie, moskva inspirace na cesty 2 vydani, novy zeland 2 vydani inspirace na cesty, petrohrad inspiracie na cesty, pruvodce na cesty freytag berndt petrohrad, italstina na cesty 2 vydani, talianciny na cesty 2 vydani, lingea cz norsko inspirace na cesty 2 vyd ... Kypr + česko-turecká konverzace za výhodnou cenu + = za 358 Kč. Koupit balení ... Další ze série Inspirace na cesty Moskva 139 Kč Kréta 139 Kč Los Angeles 179 Kč Mallorca 159 Kč Malajsie 229 Kč Madrid 139 Kč New York ... Lingea Kypr - Inspirace na cesty . Další průvodce z edice Společník cestovatele zavede tentokrát čtenáře na Kypr. Ostrov charakterizuje dlouhá a bouřlivá minulost přesahující 10 000 let. Vlivy na ní postupně zanechalo období helénské, římské, byzantské, benátské, osmanské, britské a naposledy řecko-turecké ... Turistick...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,17 MB
NÁZEV SOUBORU
Kypr - Inspirace na cesty.pdf

POPIS

Nové vydání průvodce po Kypru nabízí to nejzajímavější z části jižní (řecké) i severní (turecké). Vydejte se vstříc dobrodružství a užijte si prosluněnou dovolenou. Na pobřeží Kypru se rozkládají rušná turistická střediska i osamělé klidné hotýlky, kde se zastavil čas. Ve vnitrozemí najdete antické památky, ospalé vesnice, kostelíky i kláštery vyzdobené freskami, na tržnicích levně nakoupíte. Text je doplněn barevnými fotografiemi, slovníčkem užitečných frází a důležitými internetovými odkazy. Obsah: Přehled zajímavých míst: letoviska s prosluněnými plážemi, historická města a přístavy. Tipy na výlety i volnočasové aktivity: vydejte se do pohoří Troodos a ochutnejte noční život v Agia Napa. Navštivte hlavní město Nikosia, poznejte antické památky i byzantské kostely. Mapa Kypru a měst Nikosia, Limassol a Pafos.

Chcete si přečíst knihu?Kypr - Inspirace na cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kypr - Inspirace na cesty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY