Deník úúúplně obyčejného upíra: Moje "super" rodinka

Deník úúúplně obyčejného upíra: Moje

...tujícím hlasem a svou neobratností při balení holek…Trápí mě mé zoufalé pokusy o upoutání pozornosti mé životní lásky Chloe ... Deník úúúplně obyčejného vlkodlaka - Vytí na měsíc a jiné ... ... . Kniha: Deník úúúplně obyčejného upíra Moje "super" rodinka - Zdík Dušek; Andrew Pinder; Tim Collins Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Nesnesitelně vtipný deník jednoho (ne)obyčejného upíra. Jmenuji se Nigel Mullet. V upíra jsem se proměnil, když mi bylo patnáct. ... Deník úúúplně obyčejného upíra - moje "super" rodinka. ... Originální ná ... Kniha Deník úúúplně obyčejného upíra - Moje "super ... ... . V upíra jsem se proměnil, když mi bylo patnáct. ... Deník úúúplně obyčejného upíra - moje "super" rodinka. ... Originální název: ? Série: Deník úúúplně obyčejného upíra. Rok vydání: 2012. Nakladatelství: Fragment. Počet stran: 224 ... Deník úúúplně obyčejného upíra: Moje "super" rodinka Tim Collins Nakladatel: Fragment 2012 Deník úúúplně obyčejného upíraCollins, Tim, brožovaná, 224 stran, česky13 × 19,7 cm2012 (1. vydání)desky stopy používání, jinak dobrý stav, viz.foto kupující platí knihu, balné a poštovné (90+60) O čem je kniha Deník úúúplně obyčejného upíra - Moje "super" rodinka? I nemrtví mají city! Nesnesitelně vtipný deník jednoho (ne)obyčejného upíra. Jmenuji se Nigel Mullet. V upíra jsem se proměnil, když mi bylo patnáct. Název : Moje super rodinka. Série : Deník úúúplně obyčejného upíra. Autor: Tim Collins. Nakladatelství : Fragment. Počet stran : 224. Rok vydání : 2012. Česká anotace : Jmenuji se Nigel Mullet. V upíra jsem se proměnil, když mi bylo patnáct. V tomhle věku už zůstanu napořád, takže musím trávit věčnost bojem s akné ... Deník úúúplně obyčejného upíra Autor: Collins, Tim Nakladatel: Fragment EAN: 9788025313817 ISBN: 978-80-253-1381-7 Překlad: Dušek, Zdík Popis: 1× kniha, brožovaná, 224 stran, česky Rozměry: 13 × 19,7 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) Deník úúúplně obyčejného upíra - Moje „super" rodinka. Vydalo nakladatelství Fragment. Autor: T...

INFORMACE

AUTOR
Tim Collins
DIMENZE
6,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník úúúplně obyčejného upíra: Moje "super" rodinka.pdf

POPIS

I nemrtví mají city! Nesnesitelně vtipný deník jednoho (ne)obyčejného upíra. Jmenuji se Nigel Mullet. V upíra jsem se proměnil, když mi bylo patnáct. V tomhle věku už zůstanu napořád, takže musím trávit věčnost bojem s akné, mutujícím hlasem a svou neobratností při balení holek… Trápí mě mé zoufalé pokusy o upoutání pozornosti mé životní lásky Chloe. Tak rád bych zabořil špičáky do jejího krku… Jsem mrtvý už víc než osmdesát let a přitom jsem ještě ani jednou neměl holku! A do toho musím neustále řešit mé neskonale trapné upírské rodiče, kteří se pokoušejí pít krev mým kamarádům.

Chcete si přečíst knihu?Deník úúúplně obyčejného upíra: Moje "super" rodinka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tim Collins. Číst Deník úúúplně obyčejného upíra: Moje "super" rodinka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY