Fyziologie sportu pro trenéry

Fyziologie sportu pro trenéry - Steven E. Gaskill, | I15cajalco.com

...l Jiří. Nedostupné. Více » 250 Kč. Fyziologie sportu pro trenéry ... Fyziologie sportu pro trenéry | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Brian J. Sharkey Steven E. Gaskill. Nedostupné. Více » 371 Kč. Regenerace a výživa ve sportu. Fyziologie sportu pro trenéry Autoři: Brian Sharkey, Sam Gaskill Rok: 2019 . 200,- Kč Kapitáni: Skrytá síla úspěchu největších světových týmů Autoři: Sam Walker Rok: 2019 . 220,- Kč Publikace "Hokejový trénink mládeže A-Z 2" Autoři: kolektiv autorů SO ČSLH Rok: 2016 Pozn.: Poštovné a balné 150 Kč. 450,- Kč is.muni.cz Fyziologie sportu ... Fyziologie Sportu Pro Trenéry - Cbf ... .: Poštovné a balné 150 Kč. 450,- Kč is.muni.cz Fyziologie sportu - TYPY TRÉNINKU 1 -Intervalový trénink ... Legální práce pro slečny v USA ... Ing. Petr Havlíček - výživa a ptiný režim ve sportu - Duration: 14:54. Ondrášovka Cup ... Učebnice je určena především pro studenty předmětu Fyziologie sportovních disciplín, který je vyučovaný na Fakultě sportovních studií Masarykovy Univerzity v Brně. Tento materiál je současně přístupný veřejnosti a studentům z dalších fakult zabývajícími se podobnou problematikou. Kurzy jsou určeny pro fitness trenéry, sportovní trenéry i zdravotníky. V kurzech je důraz kladen hlavně na praktický nácvik správné stabilizace včetně dechového stereotypu s následným kvalitním provedením pohybového vzoru. Všechny tři části jsou z velké části praktické. ... Medicína pohybového systému ve sportu ... Účastníci si můžou kurzy natáčet pro osobní potřebu a domácí samostudium. Z důvodu zachování diskrétnosti důrazně žádáme všechny účastníky jakýchkoliv DNS kurzů, aby žádné videoukázky z kurzů neukládali na jakékoliv online stránky (youtube, facebook, privátní webové stránky atd). V případě porušení tohoto pravidla bude natáčení na kurzech zakázáno....

INFORMACE

AUTOR
Steven E. Gaskill,
DIMENZE
7,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Fyziologie sportu pro trenéry.pdf

POPIS

Fyziologie sportu pro trenéry Briana Sharkeyho a Stevena Gaskilla pomáhá trenérům budovat a rozvíjet sportovní výkonnost jejich svěřenců. Kniha vychází z nejnovějších vědeckých poznatků a obsahuje i nutné základy anatomie a biologie, aby vysvětlila fungování lidského těla při pohybu a zátěži. B. Sharkey se téměř 40 let věnoval fyziologii výkonu jako trenér a vědec, dlouhá léta pracoval jako šéf Americké akademie sportovní medicíny. S. Gaskill pracoval deset let pro reprezentační tým amerických lyžařů a koučoval své svěřence na třech olympiádách.Prakticky psaná kniha přináší teoretické základy i konkrétní postupy, cvičení a tréninkové plány, které je možno využít při sestavování vlastního tréninkového programu. Popisuje principy řízení pohybu, energetického krytí sportovního výkonu, odezvy na trénink i regenerace. Každá kapitola obsahuje řešení konkrétních případů a situací v tréninku i soubor otázek k opakování. Kniha, která slouží jako oficiální učebnice amerického programu ASEP Silver Level, vychází v češtině poprvé.

Chcete si přečíst knihu?Fyziologie sportu pro trenéry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steven E. Gaskill,. Číst Fyziologie sportu pro trenéry Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY