Edukace v porodní asistenci

Edukace v porodní asistenci - Bohdana Dušová, | I15cajalco.com

...me setkat s rozdělením edukace podle toho, ve které fázi těhotenství, porodu, po porodu a onemocnění se klientka/pacientka nachází ... Bohdana Dušová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . V případě prvotního záchytu onemocnění mluvíme o edukaci základní (iniciální, počáteční), kdy je cílem získat pacientčinu spolupráci, motivovat ji k ... Hlavním místem uplatnění absolventů tohoto oboru je jak nemocniční péče, tak i primární péče a komunitní prostředí. Jako absolventka budete připravena zastávat pozici samostatně pracující porodní asistentky také v centrech předporodní a porodní ... Porodní asistentka | Masarykova univerzita ... . Jako absolventka budete připravena zastávat pozici samostatně pracující porodní asistentky také v centrech předporodní a porodní péče a přípravy a v organizacích orientovaných na pomoc ženám a jejich dětem. Je zaměřena na specifika edukace s těhotnou ženou, rodičkou a ženou v období šestinedělí. Seznamuje čtenáře s nutnými vědomostmi a dovednostmi pro efektivní edukaci v porodní asistenci. Od porodních asistentek se v oblasti edukace očekává kvalifikovaný a odborný přístup ke klientkám, k rodinám, ke komunitám i ke ... Edukace v porodní asistenci / Bohdana Dušová, Martina Hermannová, ... Kniha se zabývá problematikou edukace v porodní asistenci. Je zaměřena na specifika edukace s těhotnou ženou, rodičkou a ženou v období šestinedělí. Nakladatelská anotace. Kráceno. Edukace v porodní asistenci 279,-239,-Skladem > 10 ks. Koupit. Edukace v porodní asistenci Pub...

INFORMACE

AUTOR
Bohdana Dušová,
DIMENZE
6,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Edukace v porodní asistenci.pdf

POPIS

Kniha se zabývá problematikou edukace v porodní asistenci. Je zaměřena na specifika edukace s těhotnou ženou, rodičkou a ženou v období šestinedělí. Seznamuje čtenáře s nutnými vědomostmi a dovednostmi pro efektivní edukaci v porodní asistenci. Od porodních asistentek se v oblasti edukace očekává kvalifikovaný a odborný přístup ke klientkám, k rodinám, ke komunitám i ke studentům. Je kladen důraz na vzdělávání – edukaci klientek. Je nutné, aby se studenti a studentky dokázali v této široké oblasti orientovat a získali potřebné informace v ucelené podobě. Knihy doposud věnované této problematice jsou zaměřeny pouze na ošetřovatelství a nezabývají se porodní asistencí.

Chcete si přečíst knihu?Edukace v porodní asistenci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohdana Dušová,. Číst Edukace v porodní asistenci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY