Velké rodeo: Simpsonovi

Velké rodeo: Simpsonovi - - | I15cajalco.com

... -20 %. Figurka Funko POP! The Simpsons: Mr ... Simpsonovi Velké rodeo od 197 Kč - Heureka.cz ... . Burns ... Simpsonovi: Velké rodeo. Scénář: různí : Kresba: různí : Série: Simpsonovi 06 : Formát: 16,8 x 25,8 cm, brožovaná : Počet stran: 120 : Rok vydání: ... V novém souhrnném vydání příběhů slavné žluté rodinky se Simpsonovi vydají do tajemné země jménem Šášastán, Homer se účastní wrestlingového mistrovství, pan ... ... Simpsonovi Velké rodeo - | Kniha na Alza.cz ... ... ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Velké rodeo: Simpsonovi.pdf

POPIS

V souhrnném vydání příběhů slavné žluté rodinky se Simpsonovi vydají do tajemné země jménem Šášastán, Homer se účastní wrestlingového mistrovství, pan Burns se pustí do klonování Smithersů, aby jimi nahradil veškeré ostatní zaměstnance a nakonec je hlava (nebo spíš břicho...) rodiny Simpsonových, postižena amnézii a bludem, že je Radioaktivní Hugo. Čili další nové, originální příběhy ze Springfieldu - další porce zábavy i poučení.

Chcete si přečíst knihu?Velké rodeo: Simpsonovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Velké rodeo: Simpsonovi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY