Medvídkova dobrodružství– jóga pro nejmenší

Medvídkova dobrodružství– jóga pro nejmenší - Soňa Holečková | I15cajalco.com

...ově dny plné dobrodružství a překvapení ... Čtenářská recenze: Soňa Holečková - Medvídkova ... ... . Nebojí se opravdu ničeho - hada, netopýrů ani nebezpečných chvilek, do kterých ho jeho zvědavost přivede. Přeneste se s knížkou i vy na ostrov, kde vládne fantazie a představivost. (jóga pro nejmenší) Medvídkova dobrodružství: jóga pro nejmenší Pohádková dobrodružství neposedného medvídka a jeho přátel, doplněná o jógová cvičení pro malé děti a o zásady zdravého dýchání pro rodiče. Medvídkova dobrodružství - jóga pro nej ... Medvídkova dobrodružství-joga pro nejmenší — Academia ... . Medvídkova dobrodružství - jóga pro nejmenší Autor: Holečková, Soňa Nakladatel: Jonathan Livingston EAN: 9788075511270 ISBN: 978-80-7551-127- Popis: 1× kniha, vázaná, 56 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Pohádková dobrodružství neposedného medvídka a jeho přátel, doplněná o jógová cvičení pro malé děti a o zásady zdravého dýchání pro rodiče. Spolu s medvídkem se rodiče s dětmi naučí se něco z jógy, která je pro děti, ale i dospělé užitečná. Učí správnému dýchání, správnému držení těla a také odpočívat. Díky ní se naučí vnímat své tělo ... Kniha Medvídkova dobrodružství - jóga pro nejmenší. Přidat komentář. Autor knihy. Soňa Holečková česká. Podobné knihy. Jógátky 2016; Jóga na dobrou noc 2018; Kniha Medvídkova dobrodružství - jóga pro nejmenší je v. Knihotéce: 1x: Chystám se číst: 1x: dalších seznamech: 1x: Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Medvídkova dobrodružství. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Medvídkova dobrodružství. Jóga pro nejmenší. HOLEČKOVÁ Soňa. Info: Jonathan Livingston, 2019 (1.) - váz., 56 str. Medvídkova dobrodružství: jóga pro nejmenší (978-80-7551-127-0) Kniha - autor Soňa Holečková, 56 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Pohádková dobrodružství neposedného medvídka a jeho přátel, doplněná o jógová cvičení pro malé děti a o zásady zdravého dýchán... Medvídkova dobrodružství - jóga pro nejmenší Vaše cena: 150 Kč Koupit Knížka je vhodná do každé domácnosti s malými dětmi, ale určitě se hodí i do školek a na první stupeň základní školy a také do družiny, využijí ji sportovní a zájmové kroužky. Medvídkova dobrodružství - jóga pro nejmenší Pohádko...

INFORMACE

AUTOR
Soňa Holečková
DIMENZE
7,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Medvídkova dobrodružství– jóga pro nejmenší.pdf

POPIS

Pohádková dobrodružství neposedného medvídka a jeho přátel, doplněná o jógová cvičení pro malé děti a o zásady zdravého dýchání pro rodiče. Spolu s medvídkem se rodiče s dětmi naučí se něco z jógy, která je pro děti, ale i dospělé užitečná. Učí správnému dýchání, správnému držení těla a také odpočívat. Díky ní se naučí vnímat své tělo, prožijí radost z pohybu a společné zábavy. V knížce je speciální kapitola pro rodiče, aby se pochopili a naučili se, jak správně dýchat, než se do toho pustí s dětmi. Plyšový medvídek se spolu s dalšími hračkami se ocitne na ostrově v pohádkovém království. Jak všichni víme, v pohádce je možné vše, a proto i zde hračky ožívají. Nebojácný a zvědavý méďa prožívá na ostrově dny plné dobrodružství a překvapení. Nebojí se opravdu ničeho – hada, netopýrů ani nebezpečných chvilek, do kterých ho jeho zvědavost přivede. Přeneste se sknížkou i vy na ostrov, kde vládne fantazie a představivost.

Chcete si přečíst knihu?Medvídkova dobrodružství– jóga pro nejmenší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Soňa Holečková. Číst Medvídkova dobrodružství– jóga pro nejmenší Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY