Marshally na doraz - Historie bigbeatu v západních Čechách

Marshally na doraz - Historie bigbeatu v západních Čechách - Radek Diestler | I15cajalco.com

...lice sobě rovného. Vypráví o rockových skupinách a dění na celém území bývalého Západočeského kraje v letech 1960-2000 a klade důraz na příběhy a vyprávění těch, kteří byli u toho ... Kniha: Marshally na doraz - Radek Diestler | Knihy.ABZ.cz ... . Rád bych upozornil na moc pěknou knihu Marshally nadoraz (Historie bigbeatu v západních Čechách) od Radka Diestlera. Je to bichle o 300 stránkách a ve formátu A4, mapující historii bigbítu na západě Čech od roku 1966, do roku 2000. Nejde o nějakej suchopárnej sborník, napsané je to velmi čtivě a rozdělené na regiony. Marshally na doraz jsou knihou o historii bigbítu v západních Čechách. Jsou projektem, který svým zá ... Jak se valily bigbeatové kameny západními Čechami ... ... . Nejde o nějakej suchopárnej sborník, napsané je to velmi čtivě a rozdělené na regiony. Marshally na doraz jsou knihou o historii bigbítu v západních Čechách. Jsou projektem, který svým záběrem nemá České republice sobě rovného. Vypráví o rockových skupinách a dění na celém území bývalého Západočeského kraje v letech 1960-2000 a klade důraz na příběhy a vyprávění těch, kteří byli u toho. Marshally na doraz - Historie bigbeatu v západních Čechách - Radek Diestler Marshally na doraz jsou knihou o historii bigbítu v západních Čechách. Jsou projektem,...

INFORMACE

AUTOR
Radek Diestler
DIMENZE
4,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Marshally na doraz - Historie bigbeatu v západních Čechách.pdf

POPIS

Marshally na doraz jsou knihou o historii bigbítu v západních Čechách. Jsou projektem, který svým záběrem nemá České republice sobě rovného. Vypráví o rockových skupinách a dění na celém území bývalého Západočeského kraje v letech 1960-2000 a klade důraz na příběhy a vyprávění těch, kteří byli u toho. Přináší příběhy známých i dávno zapomenutých skupin. Rozhovory s jejich členy jsou kombinovány s důkladným výzkumem archivů a soukromých sbírek. Připomínají důležitá místa, události i postavy v zákulisí. Marshally na doraz jsou kusem historie českého Západu v posledních letech minulého tisíciletí a kusem mládí většiny z nás.

Chcete si přečíst knihu?Marshally na doraz - Historie bigbeatu v západních Čechách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Diestler. Číst Marshally na doraz - Historie bigbeatu v západních Čechách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY