Programujeme vlastní sociální síť v PHP 5

Programujeme vlastní sociální síť v PHP 5 - Michael Peacock | I15cajalco.com

... PHP 5. Kdo napsal knihu Programujeme vlastní e-shop v PHP 5? Autorem je Michael Peacock ... Programujeme vlastní sociální síť - Knihkupectví Luxor ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Sociální síť, společenská síť nebo komunitní síť (anglicky social network nebo community network) je služba na Internetu, která registrovaným členům umožňuje si vytvářet osobní (či firemní) veřejný či částečně veřejný profil, komunikovat spolu, sdílet informace, fotografie, videa, provozovat chat a další aktivity.. Někdy se za sociální síť považují i ... Vytvořte si vlastní sociální síť ... Programujeme vlastní sociální síť v PHP 5 - Michael ... ... .. Někdy se za sociální síť považují i ... Vytvořte si vlastní sociální síť v PHP od prvních plánů přes návrh a implementaci až po zcela funkční výsledek Spolu se zkušeným autorem postupně vytvoříte MVC framework, pomocí kterého budete postupně do vašeho projektu přidávat další užitečné funkcionality. Naučíte se pracovat s uživateli, zab Programujeme vlastní sociální síť Prodej skončil Vytvořte si vlastní sociální síť v PHP od prvních plánů přes návrh a implementaci až po zcela funkční výsledek Spolu se zkušeným autorem postupně vytvoříte MVC framework, pomocí kterého budete postupně do vašeho projektu přidávat další užitečné funkcionality. Programujeme 3D hry v jazyce C# [tři kompletní hry od... 1 poptávka. Informačně technologický základ. Samba Linux jako server v sítích s Windows. Harrington on HOLD'EM 250 Kč. Programujeme hry v HTML5 290 Kč. Programujeme vlastní sociální síť v PHP 5 od 150 K ......

INFORMACE

AUTOR
Michael Peacock
DIMENZE
5,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Programujeme vlastní sociální síť v PHP 5.pdf

POPIS

Vytvořte si vlastní sociální síť v PHP od prvních plánů přes návrh a implementaci až po zcela funkční výsledek. Spolu se zkušeným autorem postupně vytvoříte MVC framework, pomocí kterého budete postupně do vašeho projektu přidávat další užitečné funkcionality. Naučíte se pracovat s uživateli, zabezpečit svou síť, vytvářet další rozšíření, komunikovat s dalšími sociálními sítěmi a nahlédnete i do oblasti marketingu.

Chcete si přečíst knihu?Programujeme vlastní sociální síť v PHP 5 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Peacock. Číst Programujeme vlastní sociální síť v PHP 5 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY