Cinepur 123

Cinepur 123 - - | I15cajalco.com

... s Davidem Cronenbergem • La Gomera / Komedie svědomí i evropský film par excellence • Sám proti systému / Rumunská nová vlna a umlčovaná minulost • Smrt se (ne)vyplácí / Sekiro: Shadows Die Twice ... A-Z | Klapka ... ... Cinepur 123. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Tento článek vyšel v časopise Cinepur #123, červen 2019. Z obsahu tištěného čísla: Mládeži, rozchod / Genesis (Tomáš Gruntorád, kritika). Broky a bábovky / Teroristka (Martin Šrajer, kritika ... C I N E P U R / Editorial 123: Současný český seriál ... . ... Tento článek vyšel v časopise Cinepur #123, červen 2019. Z obsahu tištěného čísla: Mládeži, rozchod / Genesis (Tomáš Gruntorád, kritika). Broky a bábovky / Teroristka (Martin Šrajer, kritika). Minulost jako trauma - už zase / Návrat do minulosti ve Světě pod hlavou (Jaroslav Pinkas, téma). Ve jménu anidoku / Anifilm (Natálie Něudačina, report) Cinepur - Časopis pro moderní cinefily. Kdybych kouřila, zapálila bych si teď jednu cigaretu Red Apple (kdybych mluvila španělsky, jako jeden z hrdinů Osmi hrozných, pak Manzana Roja) a ťukala editorial do klávesnice zahalená cigaretovým kouřem.Bylo by to krásně stylové, protože téma čísla, které držíte v rukou, je věnováno režisérovi a scenáristovi Quen...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Cinepur 123.pdf

POPIS

Téma čísla: Současný český seriál. Dlouho se zdálo, že nic takového nebude možné. Že by v české produkci vznikl televizní seriál, z něhož by se stal společenský fenomén, který by spojil diváky k jednomu sdílenému zážitku v éře, pro niž jsou spíše typické zážitky roztříštěné a izolované. Nad nímž by se shodli diváci i kritici. Který by vzbudil naději, že i tuzemská seriálová produkce, která úspěšně zaspává boom tzv. quality TV a spoléhá na Mattoniho nebo Doktora Martina, může být vzrušující a prostě dobrá. Seriál MOST! režiséra Jana Prušinovského a scenáristy Petra Kolečka ukázal, že to možné je. Plus jsou tu Rédl, Zkáza Dejvického divadla, Vodník.

Chcete si přečíst knihu?Cinepur 123 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Cinepur 123 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY