Autoškola - Nové testové otázky (2012)

Autoškola - Nové testové otázky (2012) - Pavel Faus | I15cajalco.com

...ové vozidlá, klasické zobrazenie testov Dátum poslednej aktualizácie testov: 18 ... Autoškola 2012 nové testové otázky | Učebnice ČB ... ... .5.2020 Autoškola Nové testové otázky (2012) Faus Pavel. Tištěná kniha. Brožovaná vazba. Titul doprodán. Prolistovat knihu Ukázky z E-knihy. Kniha pro každého, kdo chce úspěšně získat řidičského oprávnění skupiny B. Pomocí kompletního seznamu testových otázek aktualizovaných k 1. 3. 2012 získá čtenář potřebné ... Autoškola - Faus Pavel - Kniha pro každého, kdo chce úspěšně získat řid ... Nové testy autoškola 2020 pre skupiny C, D a T ... ... Autoškola - Faus Pavel - Kniha pro každého, kdo chce úspěšně získat řidičského oprávnění skupiny B. Pomocí kompletního seznamu testových otázek aktuali-zovaných k 1. 3. 2012 získá čtenář potřebné znalosti k absolvování závěrečných zkoušek. Pro snadn Autoškola od Pavel Faus v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Nové oficiálne záverečné autoškola testy na vodičák 2020, skupina C, D, T, AM, A1, A2, A, B1, B, BE. Testy autoškola on-line 2020. Autoškola: Nové testové otázky (2012) Pavel Faus Nakladatel: Grada 2012 Vyzkoušejte si nanečisto nové ... Autoškola online testy obsahují 25 otázek. ... Dříve existovaly knihy, které obsahovaly testové otázky a měl je snad každý. Nyní je už modernější doba. Online etesty2 Vám ušetří spoustu času a můžete si je zkusit kdekoliv! Zkusit si můžete také cvičnou zkoušku. Případné nově schvalované otázky budou v souladu se zákonem s předstihem zveřejňovány ve Věstníku dopravy. Zavedení nové podoby testové zkoušky z předpisů o provozu na pozemních komunikacích a zdravotnické přípravy vyplývá z vyhlášky č. 298/2006 Sb., kterou se mění vyhláška č. 167/2002 Sb., kterou se provádí ... Autoškola - Nové testové otázky (2012) Autor: Faus, Pavel Nakladat...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Faus
DIMENZE
8,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Autoškola - Nové testové otázky (2012).pdf

POPIS

Kniha pro každého, kdo chce úspěšně získat řidičského oprávnění skupiny B. Pomocí kompletního seznamu testových otázek aktualizovaných k1. 3. 2012 získá čtenář potřebné znalosti k absolvování závěrečných zkoušek. Pro snadnou orientaci jsou jednotlivé tematické bloky otázek odpovídající předmětům výuky v autoškole označeny barevnými hmatníky. Současně je k jednotlivým otázkám přiřazena jejich bodová hodnota anavíc jsou označeny i otázky pro další skupiny, aby se čtenář nemusel učit některé otázky navíc. Na vnitřní straně obálkyjsou uvedeny správné odpovědi na otázky.

Chcete si přečíst knihu?Autoškola - Nové testové otázky (2012) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Faus. Číst Autoškola - Nové testové otázky (2012) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY