Moje první počítání

Moje první počítání - Melanie Hibbert | I15cajalco.com

.... M. Gebelová, ilustroval L. Drobný Pracovní sešit slouží k efektivnímu rozvíjení matematické gramotnosti ... Moje prvni skolni tabule vesele pocitani levně | Blesk zboží ... . Obsahuje zábavná cvičení, slovní úlohy a další úkoly k procvičování počítání do 10. Volně navazuje na učivo ... V tomto videu mě uvidíte poprvé v životě nahazovat vnitřní omítku. Hudba použitá ve videu: Intro: Skladba: News Theme 2 Interpret: Audionautix Podléhá licenci: Creative Commons ... Kniha Moje první čísla obsahuje 2 druhy kvízu - jednoduchý a složitější. Jednoduchý kvíz je zaměře ... Moje počítání 1 | Nakladatelství Alter ... ... Kniha Moje první čísla obsahuje 2 druhy kvízu - jednoduchý a složitější. Jednoduchý kvíz je zaměřený na poznávání předmětů a zvuků, složitější na počítání kolik čeho je na obrázku. Kromě počítání od 1 do 20 se děti naučí i orientaci napravo, nalevo a barvy. Moje první počítání: Značka: REBO: Zařazení titulu. Kategorie Dětská literatura. Další knihy autorů: Pokémon Go. Na skleničku vína je vždycky čas. Užij dne. Babiččin deník. Počítání do 9. Posloupnost čísel. Sčítání a odčítání do 9. Počítáme do 10. Posloupnost čísel. Sčítání a odčítání do 10. Číselná řada 0 - 20. Počít...

INFORMACE

AUTOR
Melanie Hibbert
DIMENZE
7,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje první počítání.pdf

POPIS

Když se malé děti učí počítat, neznají abstraktní pojem čísla, vždy si potřebují představit něco konkrétního – šest sušenek, osm žabek nebo třeba deset balonků. V knížce s více než dvěma stovkami barevných fotografií se děti naučí čísla od 1 do 20 a ještě o kousek dál, jak jdou čísla za sebou, jak odhadnout počet, jak poznat pár nebo jak na sčítání a odčítání – to vše hravou formou, aby se pro ně počítání stalo zábavou.

Chcete si přečíst knihu?Moje první počítání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Melanie Hibbert. Číst Moje první počítání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY