Bez smilování

Bez smilování - Joanna Schaffhausen | I15cajalco.com

...ayová a agent FBI Reed Markham mají na krku dva nové složité případy ... Soutěž o detektivku Bez smilování | Vaše soutěže ... . Strhující volné pokračování detektivky Noc, kdy zemřela Bea Nesbitová. Sleep-inducing Hair and Scalp Treatment 💆‍♀️ ASMR 💆‍♀️ Slow and Gentle - Duration: 59:10. Gentle Whispering ASMR Recommended for you Bez smilování Schaffhausenová, Joanna Cena: 322 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Čauky, tak ... Top 6 knih za první polovinu roku 2019 - YouTube ... . přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Čauky, tak dneska jsem tady s "pár" knihami na léto, tak sbírejte inspiraci a napište mi, jaké knihy a kolik hodláte letos v létě přečíst :)) P. S. všechny k... A co jste si ze Světa knihy odnesli vy? Za lístek na Svět knihy moc děkuji Humbooku: https://www.instagram.com/humbook/ Můj instagram: https://www.instagram.com ... A jaké knihy jsem nashromáždila za červen? Šťastná kniha Matka Myšák jménem Julian Malý princ Atlas vyhubených živočichů 451 stupňů Fahrenheita Marťanská kronika Ilustrovaný ... Bez smilování. Ta samá slova jako na její tetování. Zvláštní volba, pomyslela si Ellery, nosit jeho slova na svém těle. Autorka Joanna Schaffhausen nepřichází s žádnou objevnou novinkou v detektivním žánru. Hlavní hrdinka - policistka, která si prošla drastickým zážitkem a toto její soukromé peklo se bude zřejmě ... Nenechte si ujít druhý díl knižního seriálu Mezi regály. Tentokrát nás naše knihomolka Markéta zavede do své oblíbené sekce Young Adult. Zjistíme, kdo je jedním z jejích ... Ellery poté, co chladnokrevně zastřelila sériového vraha, který ji chtěl zabít, odmítla vyjádřit lítost a musela si vzít nedobrovolné volno v práci. Jak...

INFORMACE

AUTOR
Joanna Schaffhausen
DIMENZE
6,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez smilování.pdf

POPIS

Ellery poté, co chladnokrevně zastřelila sériového vraha, který ji chtěl zabít, odmítla vyjádřit lítost a musela si vzít nedobrovolné volno v práci. Jakožto oběť brutálního násilí, kterému byla vystavena ve svých čtrnácti, musí také podstoupit skupinovou terapii. Jenomže Ellery má mnohem důležitější věci na práci než „poznat, co v jádru cítí.“ Zaprvé – má podezření, že jeden ze členů terapeutické skupiny před lety napomohl k nespravedlivému odsouzení nevinného člověka za žhářství s následkem úmrtí. Za další – na Ellery se obrátila žena, která přežila brutální znásilnění, a očekává od ní pomoc. Muž, který ji přepadl a je stále na svobodě, má schopnosti Spidermana a oběti atakuje tak, že jim vleze oknem do ložnice. Ellery žádá o radu svého přítele Reeda Markhama, který ji kdysi osvobodil ze spárů úchylného vraha a později jí pomohl s prvním opravdu náročným případem v její kariéře a opět jí zachránil život. Reeda tato nepředvídatelná žena stále přitahuje, ale potíž je v tom, že nyní ho očekává velké kariérní povýšení a jeho šéf má jedinou podmínku: Reed se musí držet stranou od Ellery.Ellery ignoruje veškerá varování. Namísto toho se hrabe v minulosti všech kolem kromě sebe – což jí v nejlepším případě přinese trvalý vyhazov z práce a v nejhorším skončí v márnici.

Chcete si přečíst knihu?Bez smilování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joanna Schaffhausen. Číst Bez smilování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY