Na střeše Afriky: Habeší za války, Etiopií v míru

Na střeše Afriky: Habeší za války, Etiopií v míru - Vladimír Plešinger | I15cajalco.com

...ovensku Gorila.sk Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané koláčiky alebo cookies ... Vladimír Plešinger - Na střeše Afriky | topvip.cz ... . E-kniha: Na střeše Afriky (Vladimír Plešinger). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! ... Na střeše Afriky Habeší za války, Etiopií v míru . Vladimír Plešinger; ... 2015 čtvrt století své existence na českém knižním trhu. Za 25 let vydalo 2 000 titulů v celkem téměř 6 milionech výtiscích. Kniha Na střeše Afriky s podtitulem Habeší za války, ... Na střeše Afriky: Habeší za války, Etiopií v míru ... ... 2015 čtvrt století své existence na českém knižním trhu. Za 25 let vydalo 2 000 titulů v celkem téměř 6 milionech výtiscích. Kniha Na střeše Afriky s podtitulem Habeší za války, Etiopií v míru je dílem cestovatele a cestopisce Vladimíra Plešingera. Posázavský rodák cestuje již od 60. let a díky tomu, že se na řadu míst vydává v rámci dlouhodobých pracovních pobytů, dokáže detailně poznat tamější kulturu a tu pak zprostředkovat svým čtenářům. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Katalog knih Nakladatelství JOTA PODZIM - ZIMA 2012/2013 O čem je kniha Na střeše Afriky? podtitul: Habeší za války, Etiopií v míru Etiopie je zemí s jedinečnou přírodou, fascinujícími dějinami a se současností, která při překotném růstu populace a při počtu etnik, která tam žijí, ani nemůže být jiná než komplikovaná. Kniha: Na střeše Afriky (Vladimír Plešinger). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Kniha Na střeše Afriky s podtitulem Habeší za války, Etiopií v míru je dílem cestovatele a cestopisce Vladimíra Plešingera. Posázavský rodák cestuje již od 60. let a díky tomu, že se na řadu míst vydává v rámci dlouhodobých pracovních pobytů, dokáže detailně poznat tamější kulturu a tu pak zprostředkovat svým ... V Nakladatelství Jota právě vychází novinka z řady Cestopisy: Vladimír Plešinger - Na střeše Afriky. Habeší za války, Etiopií v ...

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Plešinger
DIMENZE
11,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Na střeše Afriky: Habeší za války, Etiopií v míru.pdf

POPIS

Etiopie je zemí s jedinečnou přírodou, fascinujícími dějinami a se současností, která při překotném růstu populace a při počtu etnik, která tam žijí, ani nemůže být jiná než komplikovaná. Známý autor, zaměřující se na exotickou tematiku, využil svých pracovních i soukromých pobytů k tomu, aby slovem, fotografiemi i přílohami tuto výjimečnou a přes prastaré styky s Evropou stále tajemnou africkou zemi přiblížil čtenáři z nejrůznějších úhlů. Velká většina Etiopanů žije v rozlehlé Etiopské vysočině v nadmořských výškách přesahujících naše nejvyšší hory, což reflektuje název knihy. Neznamená to však, že pozornosti ujdou ostatní partie země, pro změnu zahrnující i nejnižší místa Afriky. V knize je kladen zvláštní důraz na poznávání země Evropany, mezi nimiž jsou tak známá jména, jako jsou Bruce, Burton nebo Rimbaud, ale mezi nimiž se neztratí ani Češi Antonín Stecker a Adolf Parlesák. Těmto dvěma jsou věnovány samostatné kapitoly, které mohou být pro některé čtenáře objevné, protože zjistí, že máme skvělé a neprávem zapomenuté cestovatele.

Chcete si přečíst knihu?Na střeše Afriky: Habeší za války, Etiopií v míru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Plešinger. Číst Na střeše Afriky: Habeší za války, Etiopií v míru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY