Dítě, které se v životě neztratí: Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě

Dítě, které se v životě neztratí: Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě - Anita Michajluková | I15cajalco.com

...ina; ISBN: 978-80-264-2532-8. EAN: 9788026425328 ... Dítě, které se v životě neztratí | KNIHCENTRUM.cz ... . Objednací kód:- Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě. 1. ... ( jak dítě v samostatnosti podpořit) 128 HRANICE: Jak je stanovit, aby to prospívalo dítěti i rodiči 134 Jak na to 136 ŠKOLA: Dítě se učí, co znamená „musím" 146 Do školy chodí dítě, ne rodič 148 Tlak školy a jak na něj reagovat - co je čí odpovědnost 149 Jak ... Kupte knihu Dítě, které se v životě nez ... Dítě, které se v životě neztratí | Albatrosmedia.sk ... ... Kupte knihu Dítě, které se v životě neztratí od Anita Michajluková, Miroslava Maixnerová (ilustrácie) na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Dítě, které se v životě neztratí. Kdo napsal knihu Dítě, které se v životě neztratí? Autorem je Anita Michajluková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Kupte knihu Dítě, které se v životě neztratí (Anita Michajluková) s 25 % slevou za 224 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Dítě, které se v životě neztratí: Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě Vydejte se na objevnou cestu za nalezením vlastního fungujícího přístupu ke svým dětem. S respektem k tomu, jaký jste rodič a jaké je vaše dítě. Dítě, které se v životě neztratí - Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě ... Dítě, které se v životě neztratí - Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě Michajluková Anita. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Computer Press. ISBN. 978-80-2642-532-8. EAN. 9788026425328. E-kniha Dítě, které se v životě neztratí od Anita Michajluková. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Dítě, které se v životě neztratí - Michajluková Anita - Vydejte se na objevnou cestu za nalezením vlastního fungujícího přístupu ke svým dětem. S respektem k tomu, jaký jste rodič a jaké je vaše dítě. Podíváme se pod povrch toho, co se v nás rodičíc Vydejte se na objevnou cestu za nalezením vlastního fungujícího přístupu ke svým dětem. S respektem k tomu, jaký jste rodič a jaké je vaše dítě. Podíváme se pod povrch toho, co se v nás rodičích často děje. Například proč jsme někdy hysteričtí a třeba na svoje děti křičíme, i když jsme se zařekli, že už to dělat nebudeme. Výchova totiž není jen to, co ... Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě ... Naša cena 8,97 € ...

INFORMACE

AUTOR
Anita Michajluková
DIMENZE
7,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Dítě, které se v životě neztratí: Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě.pdf

POPIS

Co můžeme dělat, abychom měli spokojené vztahy se svými dětmiVydejte se na objevnou cestu za nalezením vlastního fungujícího přístupu ke svým dětem. S respektem k tomu, jaký jste rodič a jaké je vaše dítě. Podíváme se pod povrch toho, co se v nás rodičích často děje. Například proč jsme někdy hysteričtí a třeba na svoje děti křičíme, i když jsme se zařekli, že už to dělat nebudeme. Výchova totiž není jen to, co děláme navenek, ale i to, co se odehrává v nás, co si neseme v sobě.

Chcete si přečíst knihu?Dítě, které se v životě neztratí: Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anita Michajluková. Číst Dítě, které se v životě neztratí: Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY