Poslední orákulum

Poslední orákulum - James Rollins | I15cajalco.com

... Tweets? Viewing Tweets won't unblock @ Posledniskaut ... Poslední orákulum alternativy - Heureka.cz ... . Yes, view profile. Poslední skaut™ followed. Poslední skaut™ @Posledniskaut 2h. Copy link to Tweet. Ve Washingtonu umírá v náručí velitele Graye Pierce bezdomovec, zasažený vrahovou kulkou. S jeho smrtí je však spojena větší záhada: krvavá mince, již mrtvý muž svíral v dlani, dávná památka, kterou lze vystopovat až k věštírně v řeckých Delfách. Po minci pátrají nemilosrdní zabijáci a Gray Pi ... Poslední orákulum - James Rollins | Elektronická kniha na ... ... . Po minci pátrají nemilosrdní zabijáci a Gray Pierce zjišťuje, že tento artefakt je klíčem ke spiknutí, jež se ... Poslední orákulum. The Last Oracle: A Sigma Force Novel. Released On: Jul 04, 2008. Ve Washingtonu umírá v náručí velitele Graye Pierce bezdomovec, zasažený vrahovou kulkou. S jeho smrtí je však spojena větší záhada: krvavá mince, již mrtvý muž svíral v dlani, dávná památka, kterou lze vystopovat až k věštírně v ... Elektronická kniha Poslední orákulum na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Poslední orákulum od ostatních uživatelů. ... Knihy od autora: Rollins James - Amazonie, Fantastický svět Jakea Ransoma 1 - Stín krále lebek, Oltář ztraceného ráje, Řád Sangvinistů 2 - Nevinná krev, Řád Sangvinistů 3 - Pekelná krev, Sigma Force 01 - Písečná bouře, Sigma Force 02 - Mapa z kostí, ...

INFORMACE

AUTOR
James Rollins
DIMENZE
5,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední orákulum.pdf

POPIS

Ve Washingtonu umírá v náručí velitele Graye Pierce bezdomovec, zasažený vrahovou kulkou. S jeho smrtí je však spojena větší záhada: krvavá mince, již mrtvý muž svíral v dlani, dávná památka, kterou lze vystopovat až k věštírně v řeckých Delfách. Po minci pátrají nemilosrdní zabijáci a Gray Pierce zjišťuje, že tento artefakt je klíčem ke spiknutí, jež se datuje do časů studené války a ohrožuje samotné základy lidstva. Mezinárodní společnost vědců nalezla způsob, jak proměnit autistické děti s nezvyklými schopnostmi, matematické génie, statistické kouzelníky a vynikající konceptuální myslitele v něco mnohem významnějšího a děsivějšího, to vše v naději na stvoření světového proroka nového tisíciletí, který by se dal zmanipulovat k založení nové éry globálního řádu… řádu podle jejich vlastních podmínek. Na opačné straně světa se na nemocničním lůžku probouzí muž, který si nepamatuje nic ze své minulosti a ví jen tolik, že se stal vězněm v podzemním výzkumném centru. S pomocí tří neobvyklých dětí se mu daří unikat přes hornatou a radiací zamořenou krajinu, před divokými šelmami vyšlechtěnými v téže laboratoři. Jeho cílem však není utéct, ba dokonce ani přežít. Aby překazil plán na vyhlazení čtvrtiny světové lidské populace, musí obětovat úplně vše, včetně dětí, které ho zachránily. Dva muži závodí s časem, aby vyřešili záhadu, jejíž kořeny sahají až k první slavné věštkyni v dějinách – k delfskému orákulu. Jedna otázka však zůstává: Bude minulost stačit k záchraně budoucnosti?

Chcete si přečíst knihu?Poslední orákulum ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Rollins. Číst Poslední orákulum Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY