Kreativní ekonomika: Trendy, výzvy, příležitosti

Kreativní ekonomika: Trendy, výzvy, příležitosti - Jitka Kloudová | I15cajalco.com

...helpful Frequently Asked Questions about PDFs ... Kreativní ekonomika | Knihkupectví Serius.cz ... .. Alternatively, you can download the PDF file directly to your computer, from where it ... Jitka Kloudová. Abstract-Full Text: PDF (Czech) E-kniha KREATIVNÍ EKONOMIKA od Jitka Kloudová. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Specifikace Kreativní ekonomika - Trendy, výzvy, příležitosti Popis produktu Rozvoj kreativní ekonomiky, jež je spjat s prohloubením kreativních dovedností, rozšiřováním kreativní třídy a s nárůstem firem v kreativním průmyslu, se jeví jako jeden z významných kroků pro zvýšení konkurenceschopnosti ekonomik. Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha ... KREATIVNÍ EKONOMIKA | KNIHCENTRUM.cz ... . Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Kreativní ekonomika - Trendy, výzvy, příležitosti. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Trendy, výzvy, příležitosti. KLOUDOVÁ Jitka. Info: Grada Publishing, 2010 (1.) - brož., 224 str. EAN: 9788024736082 Kreativní ekonomika. ... Podnik a podnikání; Ekonomie; 318 Kč. Autor: Kloudová Jitka. Autor: kolektiv. Podnázev: Trendy, výzvy, příležitosti . ISBN: 9788024736082 . Dostupnost: 5 dní ... 2010 . Počet stran: 224 . Formát: 17×24 cm . Rozvoj kreativní ekonomiky, jež je spjat s prohloubením kreativních dovedností ... Kreativní ekonomika. Nakladatelství: Grada. Podtitul: Trendy, výzvy, příležitosti ... Máte dotaz? Rozvoj kreativní ekonomiky, jež je spjat s prohloubením kreativních dovedností, rozšiřováním kreativní třídy a s nárůstem firem v kreativním průmyslu, se jeví jako jeden z významných kroků pro zvýšení ... E-kniha: Kreativní ekonomika (Jitka Kloudová a kolektív). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Creative Class, Creative Economy, and the Wisdom Society as a Solution to their Controversy. The paper briefly introduces the notion of creativity, linking the concepts of creative class and the related creative economy that are considered by Florida (2002) and his followers as the driving force of the current social and economic development. Kreativní ekonomika a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk. ... Trendy, výzvy, příležitosti. PDF Jitka Kloudov ... Kreativní ekonomika" Trendy, výzvy, příležitosti  Kubátová, Květa ( Vysoké učení technické v Brně, Fakulta podnikatelská , 2010-12 ) Ekonomika a manažment podniku  Kreativní průmysl (Creative Industry) „Kreativní průmysl je odvětv...

INFORMACE

AUTOR
Jitka Kloudová
DIMENZE
4,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Kreativní ekonomika: Trendy, výzvy, příležitosti.pdf

POPIS

Rozvoj kreativní ekonomiky, jež je spjat s prohloubením kreativních dovedností, rozšiřováním kreativní třídy a s nárůstem firem v kreativním průmyslu, se jeví jako jeden z významných kroků pro zvýšení konkurenceschopnosti ekonomik. Autoři poukazují na nový, stále sílící trend významu kreativní ekonomiky ve vyspělých státech, kde dochází k vyššímu prosazování individuality jedince, jeho kreativního myšlení, v souladu s požadavky firem, spotřebitelů, ale i společnosti a dopadu tohoto jednání na oblasti ekonomie, veřejné správy, marketingu, reklamy či managementu. Autoři též poukazují na další oblasti, jež budou zasaženy novým fenoménem, jako jsou noví významní hráči v kreativní ekonomice s dopadem na firemní strategie, nová administrativa, reklama, kreativní tvorba práva, ale i potřeba nových kreativních manažerů.

Chcete si přečíst knihu?Kreativní ekonomika: Trendy, výzvy, příležitosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Kloudová. Číst Kreativní ekonomika: Trendy, výzvy, příležitosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY