Měsíční oheň

Měsíční oheň - Florian Sußner, | I15cajalco.com

...amebook MYTAGO Inferno Production. Loading ... Znamení zvěrokruhu, Sluneční znamení | Najdise.cz ... ... Unsubscribe from Inferno Production? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 1.91K. Měsíční oheň Autoři: Christian Sussner, Florian Sussner Formát: 160 x 110 mm Vazba: brožovaná Překlad: Michal Smrkovský Obálka: Helge Blazer Ilustrace a mapy: Valèri Ostrowski Počet stran: 465 Rok: 2019 ISBN: 9788087761373. Obsah Měsíční oheň zaujme na prvý pohľad. Má rovnaké spracovanie ako Rytíř če ... Kniha Měsíční oheň - Sussner Florian, Sussner Christian ... ... . Má rovnaké spracovanie ako Rytíř černého slunce, čo teda pre nás znamená tvrdé dosky a kvalitné viazanie. Narozdiel od spomenutého gamebooku je však podstatne menšieho formátu. To síce niektorých milovníkov veľkých tehlovitých kníh zamrzí, ale je to vlastne výhoda. Měsíční oheň O stvoření, které tě napadlo, vyprávějí anmarské legendy. Nazývají jej Služebník stínů. Dokud budeš živ, bude ti v patách. Uvrhli na tebe temnou kletbu havrana. Jen ty sám ji můžeš zlomit… Gamebook Měsíční oheň se speciální přílohou v podobě krásného plakátu formátu A3 a záložky s motivem z přední desky. Využijte této limitvané nabídky, dokud je čas, k mání pouze do vyprodání zásob! Vydej se na cestu do nepoznaných a nebezpečných krajů. Měsíční oheň - Sussner Florian, Sussner Christian,. O stvoření, které tě napadlo, vyprávějí anmarské legendy. Nazývají jej Služebník stínů. Dokud... 499 Kč; ISBN: 978-80-8776-137-3 Vyšlo: 31. 7. 2019; Žánr: gamebook Provedení: váz. Autor obáky: Počet stran: 456 O stvoře...

INFORMACE

AUTOR
Florian Sußner,
DIMENZE
3,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Měsíční oheň.pdf

POPIS

O stvoření, které tě napadlo, vyprávějí anmarské legendy. Nazývají jej Služebník stínů. Dokud budeš živ, bude ti v patách. Uvrhli na tebe temnou kletbu havrana. Jen ty sám ji můžeš zlomit… Vydej se na cestu do nepoznaných a nebezpečných krajů. Probojuj se až k posvátnému orákulu v srdci pralesa. Služebník stínů, vlkodlaci a černé víly si už brousí zuby! Překonej nejednu nástrahu a na konci své cesty staň tváří v tvář nejtemnějšímu čaroději, jakého Anmar kdy poznal!

Chcete si přečíst knihu?Měsíční oheň ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Florian Sußner,. Číst Měsíční oheň Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY