Osteosyntézy a artrodézy skeletu ruky

Osteosyntézy a artrodézy skeletu ruky - Pavel Maňák, | I15cajalco.com

...tření poté obvykle vede k dalším nutným operačním výkonům, často s nejistým výsledkem ... Osteosyntézy a artrodézy skeletu ruky | Odborná literatura ... ... . Na ruce je dominantní ošetření měkkých tkání, které je rozhodující pro další funkční výsledky. Doc. MUDr. Osteosyntézy a artrodézy skeletu ruky: Monografie pojednává o indikacích chirurgické léčby skeletu ruky, metodách a technickém provedení. Komplexní, ale prakticky pojatá kniha poslouží i jako rychlý návod k řešení aktuálních situací v době pohotovostních služeb. operácie kĺbov ruky, artrolýza, artrodéza operácie pakĺbov ruky a zápästia operácie ase ... Holdings: Osteosyntézy a artrodézy skeletu ruky ... . operácie kĺbov ruky, artrolýza, artrodéza operácie pakĺbov ruky a zápästia operácie aseptickej nekrózy skeletu zápästia synovectomia kĺbu alebo šliach ruky operácie reumatických a reumatoidných poškození ruky a zápästia operácie zlomenín ruky a zápästia , osteosyntézy, osteotómie...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Maňák,
DIMENZE
12,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Osteosyntézy a artrodézy skeletu ruky.pdf

POPIS

Monografie pojednává o indikacích chirurgické léčby skeletu ruky, metodách a technickém provedení - tj. mimořádně častých zraněních. Komplexní, ale prakticky pojatá kniha poslouží i jako rychlý návod k řešení aktuálních situací v době pohotovostních služeb.Je určena nejen specializovaným traumatologům a ortopedům, ale i plastickým a všeobecným chirurgům, kteří mohou být postaveni před úkol vyřešit poranění skeletu ruky. Domácí monografii tohoto rozsahu doposud chirurgická veřejnost nemá k dispozici.Celobarevná postgraduální učebnice je doplněna 120 obrázky.

Chcete si přečíst knihu?Osteosyntézy a artrodézy skeletu ruky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Maňák,. Číst Osteosyntézy a artrodézy skeletu ruky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY