Strážci Aquaterry

Strážci Aquaterry - Bernd Perplies, | I15cajalco.com

...uji originální místo, kde se děj odehrává - ostrov Aquaterra, která byla kouzelná a celkově prostředí, ve kterém se ústřední děj odehrával, se mi moc líbilo ... E-kniha: Strážci Aquaterry - Bernd Perplies | Knihy.ABZ.cz ... . Strážci Aquaterry Finn, který je stále smutný kvůli rozvodu svých rodičů, na své potíže úplně zapomene, když se na jeho prastaré datové brýle, které dostal od svého otce na svátek světů, přehraje Umělá Inteligence Omikron 1. Strážci Aquaterry - Bernd Perplies, Christian Humberg Finn prožívá hluboký smutek kvůli rozvodu rodičů. Potíže jdou stranou ve chvíli, kdy se na jeho datových b ... Strážci Aquaterry (Bernd Perplies, Christian Humberg ... ... . Strážci Aquaterry - Bernd Perplies, Christian Humberg Finn prožívá hluboký smutek kvůli rozvodu rodičů. Potíže jdou stranou ve chvíli, kdy se na jeho datových brýlích začne přehrávat umělá inteligence Omikron 1. Strážci Aquaterry Finn prožívá hluboký smutek kvůli rozvodu rodičů. Potíže jdou stranou ve chvíli, kdy se na jeho datových brýlích začne přehrávat umělá inteligence Omikron 1. Odstartuje tak nevídané dobrodružství plné zvratů! Brýle se mu pokusí ukrást obrovitánský zelený hmyzí zloděj na vznášející se motorce. 1. kniha v sérii Strážci Aquaterry. O čem je kniha Strážci Aquaterry? Finn, který je stále smutný kvůli rozvodu svých rodičů, na své potíže úplně zapomene, když se na jeho prastaré datové brýle, které dostal od svého otce na svátek světů, přehraje Umělá Inteligence Omikron 1. Strážci Aquaterry je dětská young adult knížka s prvky sci-fi. Ocitáme se na uměle vystavěném ostrově Aquaterra, který se nachází uprostřed Atlantiku.V tomto světě není nic nemožné, místo aut se jezdí v kluzácích, které se vznášejí, mezi lidmi žijí noví tvorové, jako například Bimmiové, nebo různí hmyzáci.. Svět v této knize je prostě skvěle ... Strážci Aquaterry Bernd Perplies Christian Humberg #berndperplies #christianhumberg #strážciaquaterry. Finn, který je stále smutný kvůli rozvodu svých rodičů, na své potíže úplně zapomene, když se na jeho prastaré datové brýle, které dostal od svého otce na svátek světů, přehraje Umělá Inteligence Omikron 1. ... Finn, který je stále smutný kvůli rozvodu svých rodičů, na své potíže úplně zapomene, když se na jeho prastaré datové brýle, které dostal od svého otce na svátek světů, přehraje Umělá Intelig...

INFORMACE

AUTOR
Bernd Perplies,
DIMENZE
4,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Strážci Aquaterry.pdf

POPIS

Finn prožívá hluboký smutek kvůli rozvodu rodičů. Potíže jdou stranou ve chvíli, kdy se na jeho datových brýlích začne přehrávat umělá inteligence Omikron 1. Odstartuje tak nevídané dobrodružství plné zvratů! Brýle se mu pokusí ukrást obrovitánský zelený hmyzí zloděj na vznášející se motorce. Někdo se dokonce zkusí nabourat do palubního počítače vznášejícího se taxi jeho táty!Finn, Anna a jejich nový kočičácký kamarád Tresk se snaží přijít na to, proč byl Omikron vytvořen a kdo se ho snaží pro sebe získat, ať to stojí cokoli! Tři přátelé musí proto ukázat nejen svůj důvtip, ale i velkou odvahu, a dokonce vytasit Treskovy ostré drápy. V jejich pátrání jim nejednou pomůže sama umělá inteligence Omikron 1 a také limurská opička Heisenberg z aquaterrské Zoo, o kterou se Anna stará. Během jejich pátrání se tři kamarádi seznámí s podsvětím Aquaterry a několikrát jim hrozí skutečné nebezpečí!

Chcete si přečíst knihu?Strážci Aquaterry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernd Perplies,. Číst Strážci Aquaterry Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY