Zmizelé a mizející Krkonoše

Zmizelé a mizející Krkonoše - Pavel Zahradník | I15cajalco.com

...ce, která dává přehled o nejrůznějších boudách či dalších typických krkonošských stavbách, které třeba již zanikly nebo zanikají, mimo jiné se dozvíme i o osudu Rennerovy boudy nebo historii Labské boudy ... Zmizelé a mizející Krkonoše | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Všechny informace o produktu Kniha Zmizelé a mizející Krkonoše, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zmizelé a mizející Krkonoše. Zmizelé a mizející Krkonoše (Pavel Zahradník) Navigace: Homepage > e-Obchod > Ostatní publikace > Knihy Krkonoše > Zmizelé a mizející Krkonoše (Pavel Zahradník) Související odkazy: Lidová kultura západních Krkonoš ve světle Národopisné výstavy českoslovanské 1895 (kolektiv autorů) | Jan Nepomuk hrabě Harrach - ze života českého kavalíra (Jan Luštinec a kolektiv ... Kupte knihu Zmizelé a mizející Krkonoše (Pavel Zahradník) s 22 % slevou za 233 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky ... Zmizelé a mizející Krkonoše - Pavel Zahradník | Kniha na ... ... ... Kupte knihu Zmizelé a mizející Krkonoše (Pavel Zahradník) s 22 % slevou za 233 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Zmizelé a mizející Krkonoše / Pavel Zahradník: Zahradník, P...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Zahradník
DIMENZE
5,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmizelé a mizející Krkonoše.pdf

POPIS

Krkonoše a jejich podhůří jsou plné pozůstatků lidské činnosti, za kterými se ukrývají osudy konkrétních lidí. Jejich příběhy souvisí se specifickým vývojem oblasti. Stejně tak i osud památek na lidskou přítomnost je silně spojen s vývojem společnosti a hospodářstvím v nejvyšších českých horách. Tato kniha je věnována objektům, které v důsledku různých událostí již zanikly, chátrají nebo jim zánik hrozí. Seznámíte se mimo jiné s osudem několika zaniklých či zcela přestavěných krkonošských bud, které úzce souvisí s horským hospodařením i rozvojem turistického ruchu. Následuje několik památek lidové architektury a zaniklých či chátrajících šlechtických sídel i církevních památek. Výrazné zastoupení pak mají památky technické - mlýny, papírny, textilky, sklárny a zaniklá důlní díla.

Chcete si přečíst knihu?Zmizelé a mizející Krkonoše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Zahradník. Číst Zmizelé a mizející Krkonoše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY