Krize svědomí

Krize svědomí - Václav Prokopius, | I15cajalco.com

...lejí se nad jeho příčinami. Rozebírají jednotlivé negativní jevy a lidské vlastnosti, jako je krutost, bezohlednost, zášť, chamtivost, závist, šikana a další, a tyto fenomény stavějí do protikladu s pokorou, skromností, slušností a ... Krize svědomí - Václav Prokopius, Petr Šulista | KOSMAS.cz ... ... ... Krize svědomí. Raymond Franz. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Pravdivá a šokující výpověď člověka, který po mnoha letech oddanosti organizaci Strážná věž prožil pochybnosti o správnosti její cesty. Ty vedly až k dramatickému odchodu z jejich řad. R ... Humanitární krize ve Venezuele 2.4.2019 Současnou situaci ve Venezuele, kterou média označují za „největší nucené vysídlení na západní polokouli", mají na svědomí hyperinflace ... PDF Krize svědomí ... . Ty vedly až k dramatickému odchodu z jejich řad. R ... Humanitární krize ve Venezuele 2.4.2019 Současnou situaci ve Venezuele, kterou média označují za „největší nucené vysídlení na západní polokouli", mají na svědomí hyperinflace a skutečnost, že si tamní obyvatelé nemohou dovolit jídlo, služby, léky, pohonné hmoty, ani další základní potřeby. 0 hodnocení Krize svědomí 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Autoři se pozastavují nad neutěšeným stavem společnosti a zamýšlejí se nad jeho příčinami. Rozebírají jednotlivé negativní jevy a lidské vlastnosti, jako je krutost, bezohlednost, zášť, chamtivost ... Elektronická kniha Krize svědomí na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Krize svědomí od ostatních uživatelů. Nakupujte... O čem je kniha Krize svědomí? Autoři se pozastavují nad neutěšeným stavem společnosti a zamýšlejí se nad jeho příčinami. Rozebírají jednotlivé negativní jevy a lidské vlastnosti, jako je krutost, bezohlednost, zášť, chamtivost, závist, šikana a další, a tyto fenomény stavějí do protikladu s pokorou, skromností, slušností a soucítěním. Krize svědomí. Václav Prokopius, Petr Šulista. Autoři se pozastavují nad neutěšeným stavem společnosti a zamýšlejí se nad jeho příčinami. Rozebírají jednotlivé negativní jevy a lidské vlastnosti, jako je krutost, bezohlednost, zášť, chamtivost, závist, šikana a další, a... NÁŠ TIP: Zaplatím, až knihu doma otevřu (platbu naleznete v košíku)...

INFORMACE

AUTOR
Václav Prokopius,
DIMENZE
7,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Krize svědomí.pdf

POPIS

Autoři se pozastavují nad neutěšeným stavem společnosti a zamýšlejí se nad jeho příčinami. Rozebírají jednotlivé negativní jevy a lidské vlastnosti, jako je krutost, bezohlednost, zášť, chamtivost, závist, šikana a další, a tyto fenomény stavějí do protikladu s pokorou, skromností, slušností a soucítěním. Upozorňují na narůstající absenci svědomí a na výrazný odklon od duchovních hodnot. Na konkrétních výpovědích ukazují, čeho všeho je člověk schopen a jak zlo kvůli nebývalému rozvoji společnosti začíná vážně ohrožovat samou podstatu života na této zemi. Řešení současného neutěšeného stavu autoři vidí ve vzájemné komunikaci, v kladení otázek a hledání odpovědí, ale především ve schopnosti si naslouchat a respektovat se. Právě těchto schopností se dnes mnohým bohužel nedostává. Cílem této knihy je přispět k zamyšlení se nad smyslem a významem našeho života a k uvědomění si jeho ceny a výjimečnosti. Život není bezcennou devizou, ale nejcennějším darem, jaký nám kdy byl dán, a tak je ho také třeba chápat.

Chcete si přečíst knihu?Krize svědomí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Prokopius,. Číst Krize svědomí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY