Blackout

Blackout - Marc Elsberg | I15cajalco.com

...first single "Gimme More," a monstrously catchy dance-pop number, for the requisite moans and sighs) ... Blackouts: Causes, Side Effects, and Prevention ... ... Blackout | definition of blackout by Medical dictionary ... first single "Gimme More," a monstrously catchy dance-pop number, for the requisite moans and sighs). But it is brilliant. Blackout definition, the extinguishing or concealment of all visible lights in a city, military post, etc., usually as a precaution against air raids. See more. ...

INFORMACE

AUTOR
Marc Elsberg
DIMENZE
4,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Blackout.pdf

POPIS

Zítra už bude pozdě...Thriller o kolapsu evropských dodávek elektrické energie. Otřesný, ale realistický scénář. Jednoho chladného únorového dne zhasnou světla v Itálii. A nejen tady. Chvíli nato ve Švédsku, pak v Německu, Francii, Rakousku, Belgii a Holandsku. Všude v Evropě se hroutí elektrická síť, přestanou fungovat výtahy, metra uváznou v tunelech... Italský bývalý hacker a programátor Piero Manzano věří, že ví, kdo je za to zodpovědný, a tak se to snaží sdělit odpovědným orgánům. Ale nikdo mu nevěří. Až francouzský komisař Europolu François Bollard je ochoten ho poslouchat.Ale když mladá a atraktivní novinářka Lauren Shannon objeví, že z Pierova počítače byly odeslány podezřelé emaily, začne klást nepříjemné otázky, a Bollard jej začne podezřívat. Manzano má proti sobě mazaného a neviditelného soupeře a je z něj lovná zvěř. Mezitím se situace v ulicích stává stále více dramatičtější. Zdá se, že v Evropě nic nefunguje. Několik evropských jaderných elektráren je v kritickém stavu a ohrožují životy milionů lidí. Závod s časem začíná. Závod, který lze jen stěží vyhrát.

Chcete si přečíst knihu?Blackout ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marc Elsberg. Číst Blackout Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY