Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb

Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb - Stephen Biesty | I15cajalco.com

...š se do nitra jednoho z největších dalekohledů na světě v observatoři Palomar v USA, do ponorky z druhé světové války nebo do parní lokomotivy z ... Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb | BOOKS.CZ ... ... Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb - Stephen Biesty | Databáze knih Podíváš se do nitra jednoho z největších dalekohledů na světě v observatoři Palomar v USA, do ponorky z druhé světové války nebo do parní lokomotivy z 30. ... Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb. Největší výběr za nejlepší ceny zboží Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb v n ... Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb - Stephen ... ... . ... Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb. Největší výběr za nejlepší ceny zboží Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb v nejvyšší kvalitě. Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb ilustrace Stephen Biesty ; text Richard Platt ; z anglického originálu Incredible cross-sections ... přeložila Lenka Volavková Biesty, Stephen Hledáte Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb od Stephen Biesty? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb (Stephen Biesty a Richard Platt). Nakup...

INFORMACE

AUTOR
Stephen Biesty
DIMENZE
3,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb.pdf

POPIS

Podíváš se do nitra jednoho z největších dalekohledů na světě v observatoři Palomar v USA, do ponorky z druhé světové války nebo do parní lokomotivy z 30. let 20. století. Dozvíš se, jak se žilo na středověkém hradě nebo jak to vypadá uvnitř tanku. Zjistíš, proč nespadne mrakodrap Empire State Building, jak jsou vyřešeny přirozené potřeby astronautů v raketoplánu nebo co se děje v zákulisí Královské opery v Londýně. A pokračuje to zaoceánským parníkem Queen Mary, letadlem Jumbo Jet, vrtnou plošinou, obrovskou rybářskou lodí, a dál se nech překvapit. Průřezy ti umožní představit si prostorové umístění jednotlivých částí různých staveb a strojů, u těch největších jsou strany dokonce vyklápěcí.

Chcete si přečíst knihu?Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen Biesty. Číst Neuvěřitelné pohledy do nitra strojů a staveb Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY