Vytváření věcí

Vytváření věcí - Bruce Sterling | I15cajalco.com

...+ Vytváření několika balících seznamů najednou + Vytváření vlastních aktivit, které lze použít v dalších seznamech + Přepínání mezi zobrazením aktivit (základní věci, loď, pláž, atd ... Nejlepší bezplatný program pro 3D modelování - Živě.cz ... .) a kategorií (hygiena, zdraví, zařízení, atd.) Aplikace PackKing je ke stažení zdarma. Bezplatná verze má však omezenou ... Maminky vytváří s dětmi dárky a jiné výtvory z různých materiálů jako jsou papír, korálky, látka nebo například přírodní materiály. Děti pomáhají maminkám. Soubory movitých věcí 2014 24.06.2014. Soubory movitých věcí 2014 § 26 odst. 2 zákona c. 586/92 Sb. o dani z příjmů-„souborem movitých věc í se samostatným techn ... Kniha Vytváření věcí - Bruce Sterling | Dobré Knihy.cz ... . Děti pomáhají maminkám. Soubory movitých věcí 2014 24.06.2014. Soubory movitých věcí 2014 § 26 odst. 2 zákona c. 586/92 Sb. o dani z příjmů-„souborem movitých věc í se samostatným technicko - ekonomickým ur č ením se rozumí dílčí část výrobního či jiného celku. Soubor movitých věcí je nutné evidovat zvlášť…" §7 odst. 3 písm....

INFORMACE

AUTOR
Bruce Sterling
DIMENZE
7,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Vytváření věcí.pdf

POPIS

Kniha Bruce Sterlinga, která vyšla pod názvem Shaping Things v roce 2005 u MIT Press, pojednává o historii a budoucnosti navrhování věcí z hlediska futurologických perspektiv designu. Sterling jako spisovatel science fiction dokáže pracovat s neologismy a v knize vytváří úžasná spojení moderních a starých technologií, nových kategorií objektů v sítích programovatelných systémů. Knížka je koncipována jako řez napříč různými obory designu. Zároveň je i futurologickou explikací a nabízí inspiraci jak studentům UMPRUM, tak veřejnosti, které není cizí pochopit technosociální proměny současnosti a blízké budoucnosti. K vydání připravují Petr Krejzek a Pavla Pauknerová.

Chcete si přečíst knihu?Vytváření věcí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bruce Sterling. Číst Vytváření věcí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY